۸ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۳۵
کد خبرنگار: 1828
کد خبر: 83802746
۰ نفر

برچسب‌ها

پلیس جیرفت بیش از یک تُن مواد مخدر کشف کرد

جیرفت - ایرنا - فرمانده انتظامی جیرفت گفت: طی ۳۰ روز گذشته یکهزار و ۳۴۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف شده است.

سرهنگ رضا محمدرضایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کشف این میزان مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۲۰۳ درصدی در حوزه کشفیات را نشان می‌دهد.
وی ادامه داد: پلیس جیرفت در طرح‌های مقابله با سوداگران مرگ و برخورد جدی با عوامل خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر، این میزان مواد مخدر را کشف و ضبط کرد.
وی اظهار داشت: در اردیبهشت ماه امسال ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی، ۴۱ نفر خرده فروش و ۲۳ نفر قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی جیرفت مشارکت مردم با پلیس را در شناسایی و کشف جرایم، مهم برشمرد و گفت: مردم در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تهیه، توزیع و حمل مواد مخدر، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.
سرهنگ محمدرضایی با بیان اینکه نیروی انتظامی در خط مقدم  مبارزه با مواد مخدر است، اظهار داشت: پلیس شهرستان جیرفت با تقدیم  ۴۷ شهید که بیشتر این شهیدان در مبارزه باقاچاقچیان مواد مخدر به فیض شهادت نائل آمده‌اند، نشان داده که در این راه، خستگی‌ناپذیر است.

شهرستان جیرفت با ۳۱۶ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها