معاون درمان وزارت بهداشت از بیمارستان‎‎های رازی و سینا در اهواز بازدید کرد

اهواز- ایرنا- معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دومین روز سفر خود به استان خوزستان از بیمارستان‌های رازی و سینا در اهواز بازدید کرد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، قاسم جان بابایی که با هدف نظارت بر خدمات مرتبط با پیشگیری و درمان کروناویروس به استان خوزستان سفر کرده است، همراه با مشاور و نماینده وزیر بهداشت در امور اجرایی مربوط به کرونا در استان و سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در اولین روز سفر به خوزستان، ابتدا در بیمارستان رازی اهواز حضور یافت؛ این بیمارستان از روزهای نخست اپیدمی این بیماری در استان به عنوان اولین بیمارستان قرنطینه شده ویژه بیماران مبتلا به کرونا ویروس در نظر گرفته شد.

وی در این بازدید ضمن حضور در بخش‌های مختلف بیمارستان رازی، با مسئولان و کارشناسان گفت و گو کرده و فرآیندهای ارائه خدمت به مراجعان را بررسی کرد.

آمارهای مراجعه روزانه، روند معاینه مراجعان، فرآیندهای ارجاع و پیگیری، از جمله نکات مورد بررسی معاون کل وزارت بهداشت در این بازدید بود.‌

همچنین معاون درمان وزارت بهداشت به همراه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در دومین روز از سفر خود از بخش های مختلف  بیمارستان سینا بازدید کرد.

جان بابایی در بازدید از پروژه های عمرانی در آستانه افتتاح در بیمارستان سینا ضمن بررسی وضعیت و امکانات موجود، در جریان روند تکمیلی مراحل پایانی پروژه‌ها قرار گرفت.

بازدید از بیمارستان‌های ابوذر و آیت الله طالقانی اهواز و بررسی آخرین اقدامات انجام شده در مقابله با کرونا ویروس در بیمارستان‌های معین استان از دیگر برنامه‌های اولین روز سفر معاون درمان وزارت متبوع به شمار می‌رود.

معاون درمان وزارت بهداشت روز گذشته به خوزستان سفر کرد و در نخستین روز سفر خود در شهرستان آبادان از بیمارستان طالقانی این شهرستان بازدید کرد و از روند درمان و آمار بیماران کرونا مطلع شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =