نیکوکاران یزد هشت میلیارد تومان در رزمایش مواسات کمک کردند

یزد- ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) یزد با بیان فعالیت‌های قرارگاه رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در حمایت از نیازمندان آسیب دیده در بحران کرونا و افراد واجد شرایط، گفت: مردم نیکوکار استان هشت میلیارد تومان در این مورد کمک کردند.

رزمایش یادشده با تاکید مقام معظم رهبری در حمایت از اقشار نیازمند و افرادی که با شیوع کرونا متضرر شدند، ماه رمضان در سه مرحله و در ۱۰ شهرستان استان یزد اجرا شد.   

محمد شجاعان افزود:  امسال در ماه رمضان و در اجرای طرح اطعام مهدوی خدمات ارزنده‌ای با مشارکت نیکوکاران به مددجویان نهاد ارائه شد و در این مدت ۱۴۲ هزار پرس غذای گرم به ارزش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان توزیع  شد.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی اداره کل کمیته امداد یزد ،وی اظهار کرد : همچنین در ماه رمضان ۶۴ هزار بسته معیشتی به ارزش ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در اختیار خانواده‌های زیرپوشش این نهاد قرار گرفت.

 شجاعان با اشاره به اجرای موفق طرح اکرام ایتام و محسنین در ماه ضیافت الهی گفت: ۲۵۲ حامی نیکوکار در این ماه به جمع حامیان طرح پیوستند و متعهد شدند ماهانه مبلغی را به ‌حساب فرزندان معنوی خود واریز کنند.

حدود ۵۰ هزار نفر از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت استان یزد از خدمات کمیته امداد امام خمینی( ره) به عنوان یک نهاد حمایتی برخوردار هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =