توقیف دام و کالای قاچاق در آستارا

آستارا - ایرنا - نیروی انتظامی آستارا ۵۰ راس دام و ۲ هزار قطعه لوازم تلفن همراه را به عنوان بار و کالای قاچاق توقیف و در این رابطه سه نفر را دستگیر کرد.

فرمانده نیروی انتظامی آستارا روز پنجشنبه گفت: دام ها امروز در ایستگاه بازرسی قلعه محور اردبیل-آستارا در بازرسی از ۲ دستگاه کامیون کشف شدند و کامیون ها توقیف و ۲ متهم ۳۹ و ۴۳ ساله به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ محمد نمازی اظهار کرد: گاوها که چهار میلیارد ریال ارزش داشتند، به شبکه دامپزشکی آستارا تحویل داده شدند و ورود دام از استان های همجوار به گیلان، برای پیشگیری از شیوع احتمالی بیماری های مشترک انسان و دام ممنوع است.

وی ادامه داد: لوازم و قطعات تلفن همراه نیز که قاچاق و فاقد مجوز حمل بود، روز گذشته از یک دستگاه خودرو در ایستگاه بازرسی قلعه محور اردبیل-آستارا کشف و متهم ۳۸ ساله آن به مراجع قضایی معرفی شد.

 نمازی اظهار کرد: لوازم کشف شده ۲ میلیارد ریال ارزش دارد و مردم، هر گونه موارد مشکوک به قاچاق کالا را با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان واقع شده و محور آستارا - اردبیل از راه های ارتباطی استان های گیلان و اردبیل و از مسیرهای پر تردد شمال ایران است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =