۲ قاچاقچی موادمخدر در گچساران دستگیر شد

گچساران - ایرنا - فرمانده انتظامی گچساران گفت: ۲ نفر قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

سید محمد موسوی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این قاچاقچیان محموله ای به حجم هفت کیلو و ۷۵۰ گرم تریاک را در یک واحد مسکونی مخفی کرده بودند.

وی بیان کرد:پس از دریافت گزارش های واصله مبنی بر اینکه در یکی از محله های مسکونی گچساران فردی در منزل شخصی اقدام به نگهداری و پخش و توزیع مواد مخدر می کند، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ این فرماندهی ضمن هماهنگی با مراجع قضائی دریک عملیات پلیسی این افراد را دستگیر و در بازرسی از منزل او مقدار هفت کیلو و ۷۵۰گرم تریاک به همراه یک دستگاه کارتخوان و یک دستگاه ترازوی دیجیتال کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی گچساران عنوان کرد: متهمان این پرونده به مرجع قضائی معرفی و یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵نیز در این خصوص به پارکینگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی گچساران همچنین از دستگیری سارق حرفه ای شیرآلات حین انجام سرقت با اعتراف به ۱۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. 

موسوی اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر چند فقره سرقت شیرآلات در گچساران موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود:مأموران با هماهنگی مراجع قضائی پس از انجام تحقیقات پلیسی گسترده درباره زمان و مکان وقوع سرقت ها و گشت زنی های متوالی یک نفر سارق را حین انجام سرقت به همراه تعدادی شیرآلات سرقتی دستگیر و به یگان انتظامی انتقال دهند.

موسوی تصریح کرد: متهم در بازجویی های اولیه به ۱۰ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی گچساران گفت: متهم برای انجام سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.

وی از شهروندان خواست ضمن توجه به هشدارهای انتظامی و نصب سیستم های ایمنی از نگهداری وجه نقد و اشیا قیمتی در منزل بدون رعایت نکات ایمنی خودداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق سامانه ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 فروردین و اردیبهشت امسال حدود ۲۰۰ متهم در گچساران شناسایی و دستگیر شده اند.

این افراد متهم به سرقت، قاچاق کالا، مواد مخدر و سایر جرم ها هستند.


 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha