۸ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۵۹
کد خبرنگار: 1270
کد خبر: 83802458
۰ نفر

برچسب‌ها

بیش از ۶ کیلوگرم تریاک در بوکان کشف شد

مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی بوکان گفت: ۶ کیلو و ۲۳۵ گرم ماده مخدر از نوع تریاک از توزیع‌کنندگان مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط شد.

سرهنگ سلمان حیدری روز پنجشنبه در گفت ‌و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با اطلاع‌رسانی و همکاری شهروندان، یک باب خانه مجردی واقع در یکی از مناطق شهری که ساکنان آن در امر تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت داشتند، شناسایی شد.

وی ادامه داد: فعالیت این افراد موجبات نارضایتی ساکنان محل را فراهم کرده بود که با ورود پلیس به این مساله این افراد دستگیر و از این محل نیز ۶ کیلو و ۲۳۵ گرم ماده مخدر تریاک کشف شد.

وی اضافه کرد: علاوه بر کشف مواد مخدر، برخی مشتقات آن و تعدادی از آلات و ادوات استعمال مواد مخدر نیز کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی بوکان گفت: در این زمینه ۲ نفر تهیه و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شهرستان شدند.

به گزارش ایرنا، از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۴.۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط و ۶ نفر توزیع، تهیه‌کننده و قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شده‌اند.

بوکان به‌دلیل قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی شمال به غرب کشور و نزدیکی به شهرهای مرزی یکی از محل‌های گذر مواد مخدر به شهرهای عمقی کشور است؛ این شهرستان در فاصله ۱۹۶ کیلومتری مرکز آذربایجان‌غربی قرار دارد.

مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بداخلاقی‌های اجتماعی و کاهش تصادف‌ها از اولویت‌های پنج‌گانه فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی در سال جاری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =