رزمایش مواسات از جوهره وجودی ملت ایران نشات گرفته است

کرج - ایرنا - فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع)‌استان البرز گفت: حرکت هایی همچون رزمایش مواسات از جوهره وجودی ملت ایران نشات گرفته است که این جوهره برگرفته از آموزه های علوی، فاطمی، حسنی و حسینی است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی شامگاه چهارشنبه در سومین مرحله رزمایش مواسات و کمک مومنانه در استان البرز که در مصلای نماز جمعه کرج برگزار شد، افزود: رزمایش مواسات به دستور مقام معظم رهبری و با مدیریت نمایندگان ایشان در استان ها انجام شده است.

وی اظهار داشت: در استان البرز سه مرحله رزمایش انجام شد که در مرحله اول ۵۰ هزار و ۵۰۰ بسته کمک های مردمی وخیرین، در مرحله دوم ۵۲ هزار و ۵۰۰ بسته و در مرحله سوم ۴۷ هزار و ۵۰۰ بسته آماده شده که در کل حدود ۱۵۰ هزار بسته تهیه شده است.

وی گفت: شرایط کشور به گونه ای است که هنوز تعدادی نیازمند هستند که این کمک ها ادامه یابد زیرا بعضی مشاغل هنوز نتوانسته اند سرپا شوند و حداقل های نیازهای خود را برطرف کنند.

مولایی با بیان اینکه این حرکت ها کاری قلبی ومنحصر به فرد است، اضافه کرد: برای اجرای این رزمایش مردم، خیرین،‌دستگاه های مختلف همچون سپاه، پایگاه های بسیج، حوزه های علمیه، شورای شهر و شهرداری، مساجد، گروه های جهادی،‌هیات های رزمندگن و مذهبی،‌آموزش و پرورش و... تلاش کردند تا رزمایش اجرا و سازماندهی شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =