توزیع ۲ هزار بسته غذایی در خرمشهر

آبادان - ایرنا - امام جمعه خرمشهر گفت: ۲ ‌هزار بسته غذایی در قالب مرحله سوم رزمایش مومنانه از سوی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام و قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) سپاه بین نیازمندان و مستمندان آسیب دیده از بیماری کرونا در خرمشهر توزیع شد.

حجت‌الاسلام محمد جواد عادل‌پور روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: تعداد یکهزار و ۱۰۰ بسته غذایی از سوی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام تهیه و بقیه بسته‌ها از سوی قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) سپاه خرمشهر تهیه و توزیع شد.

وی به شناسایی ۱۵ هزار خانوار بی‌بضاعت در شهرستان خرمشهر اشاره کرد و افزود: درمرحله اول و دوم کمک‌های مومنانه پنج هزار بسته غذایی بین خانوارهای نیازمند و آسیب دیده از بیماری کرونا در شهرستان خرمشهر تهیه و توزیع شد.

حجت الاسلام عادل‌پور افزود:بسته‌های حمایتی شامل برنج، روغن، شکر، رب‌گوجه فرنگی و ماکارونی است که با همکاری ائمه جماعت مساجد و اعضای پایگاه‌های مقاومت بسیج بین نیازمندان خرمشهری توزیع ‌شد.

وی به موسسه های خیریه خرمشهر توصیه کرد به منظور محروم نشدن خانوارهای بی بضاعت خرمشهر از کمک های مومنانه برای توزیع بسته های غذایی بین نیازمندان با قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) هماهنگ شوند.

وی در ادامه گفت: مومنان صحنه‌های کم نظیری از همدلی، نوع دوستی و مهربانی را به نمایش گذاشته‌اند و برای کمک به افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا دست به کار شدند.

به گزارش ایرنا توزیع بسته غذایی از سوی بنیاد احسان فرمان امام و قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در مسجد جامع خرمشهر با حضور امام جمعه خرمشهر و جانشین فرمانده سپاه پاسداران خوزستان آغاز شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =