مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در لرستان آغاز شد

خرم‌آباد - ایرنا - فرمانده سپاه لرستان گفت: مرحله سوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه از امروز چهارشنبه در نقاط مختلف این استان آغاز شد.

 سردار مرتضی کشکولی عصر چهارشنبه در مراسم آغاز مرحله سوم رزمایش همدلی و کمک مومنانه که در محوطه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان برگزار شد گفت: در این مرحله از رزمایش بیش از ۲۶هزار بسته کمک معیشتی توسط بسیج و سپاه استان توزیع خواهدشد.

وی افزود: از آغاز این رزمایش تا کنون ۱۰۴ هزار خانواده پوشش داده شده که حدود ۲۰ درصد جامعه را تشکیل می دهند.
سردار کشکولی ادامه داد: در صورت جمع آوری این مبلغ توسط بنیاد مستضعفان، کمیته امداد امام(ره)، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و آستان قدس رضوی  بیش از ۱۶۵ هزار خانواده پوشش داده می شود.
وی با بیان اینکه بخشی از آرامش پایدار امروز استان به دلیل همین کمک ها و فداکاری هااست اظهار داشت: این یک نعمت است که باید همواره شکرگذار آن باشیم چرا که رکن اصلی انقلاب ما مردمسالاری دینی با توجه به احسان و نیکوکاری است وبر همیمن اساس جمهوری اسلامی ظرفیت های مردمی را در این زمینه فعال کرد.
وی ادامه داد: هر زمان که بحرانی پیش آمده مردم خالصانه با حضور حداکثری خود پای کار آمده اند و ضمن مایوس کردن دشمن بار را از روی دوش دولت و نظام برداشته اند و همین قدرت مردمی است که انقلاب را از کوران حوادث به راحتی عبور داده و می دهد.
گفتنی است که‌ در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه در لرستان ۲۰ هزار بسته معیشتی و در مرحله دوم نیز بیش از ۳۵هزار بسته بین اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا توزیع شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =