خیز بلند گروه‌های جهادی خوزستان برای آبرسانی به غیزانیه

اهواز - ایرنا - مسوول بسیج سازندگی سپاه ولیعصر (عج)خوزستان گفت: گروههای جهادی با تمام ظرفیت و استفاده از تانکرهای سیار انتقال آب حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان، برای آبرسانی به اهالی بخش غیزانیه وارد میدان می‌شوند.

به گزارش ایرنا سرهنگ پاسدار یونس زبیدی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی استان برای خدمت‌رسانی به مردم بخش غیزانیه در اهواز اظهار داشت:در راستای رفع مشکل آب رسانی به روستای غیزانیه بر اساس تفاهمنامه ای با آبفای روستایی خوزستان از سال ۹۸ اعتباراتی به منظور تقویت و نصب شبکه های آبرسانی در این منطقه از سوی سازمان بسیج سازندگی اختصاص یافت. 

وی افزود : گروه جهادی بسیج سازندگی استان در زمینه آبرسانی سیار با توجه به گرمتر شدن هوای استان و همچنین بالا رفتن میزان مصرف آب شرب و بهداشتی مردم در منطقه غیزانیه اهواز از روزهای آینده خدمت رسانی خود را به اهالی منطقه آغاز می‌کند.

مسوول بسیج سازندگی سپاه ولیعصر خوزستان ادامه داد: در حال حاضر تعداد قابل توجهی تانکر آبرسانی به این منظور پیش‌بینی شده و تا رفع مشکلات شبکه روستایی در این منطقه خدمت رسانی خواهند کرد.

وی تصریح کرد : حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان سال ها است در زمینه تامین تانکر آبرسانی همکاری خوبی با روستاهای خوزستان داشته این تانکرها به زودی آب مورد نیاز اهالی منطقه غیزانیه را انتقال می دهند.

سرهنگ پاسدار زبیدی بیان کرد: همچنین یکی از گروه های جهادی استان تهران( گروه جهادی دست حاج قاسم ) نیز که سه روز است برای کمک رسانی به مردم مناطق محروم استان و ارسال کمک‌های مومنانه در خوزستان فعالیت می کند ، باتوجه به مشکلات موجود در یکی از روستای بخش غیزانیه مستقر و خدمت رسانی خود را آغاز کرده است.

وی اظهار داشت: بخش غیزانیه دارای مردمان انقلابی و ولایت مداری است و امید است با پیگیری مسوولان، نماینده ولی فقیه در استان ، گروه‌های جهادی و سپاه استان به زودی مشکل آب این منطقه برطرف شده و دغدغه‌های مردم این منطقه کاهش یابد.

مسوول بسیج سازندگی سپاه ولیعصر خوزستان گفت: پیش از این نیز با توجه به خسارت وارده ناشی از پدیده ریزگردها در این منطقه گروه‌های جهادی برای خدمت‌رسانی به اهالی روستاها پای کار بودند و امید است که با استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی بر مشکلات آبرسانی نیز غلبه کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =