۲۶۶ هزار بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه توزیع شد

تهران- ایرنا - فرمانده سپاه کربلای مازندران از توزیع ۲۶۶ هزار بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه میان نیازمندان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه، محمدحسین بابایی روز چهارشنبه با اشاره به رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه که همزمان با سراسر کشور در استان برگزار شد، از توزیع ۲۶۶ هزار و ۷۹۰ بسته معیشتی بین نیازمندان خبر داد و اظهارداشت: کمک‌های مردمی با مدیریت سپاه و همدلی استانداری، فرمانداران و همه مسئولان به نیازمندان تحویل شد.

فرمانده سپاه کربلا با اعلام اینکه علاوه بر توزیع بسته‌های معیشتی، ۵ هزار و ۶۰۳ کارت هدیه هم به نیازمندان اهدا شد، افزود: بیش از ۹ میلیارد ریال خدمات دیگر نظیر پرداخت اقساط، اجاره بها، پرداخت قبوض و ... هم به نیازمندان ارائه شده است.

بابایی در ادامه از کمک مومنانه بیش از ۱۵۷ میلیارد و ۶۸۵ میلیون ریالی مردم مازندران به نیازمندان هم خبر داد و اضافه کرد: این مبلغ جمع کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم مومن مازندران در رزمایش کمک مومنانه بود.  

وی با اشاره به اینکه ۲۵ هزار و ۲۶۶ جهادگر بسیجی در رزمایش کمک مومنانه شرکت داشتند، اعلام کرد: ۶ هزار و ۳۳۵ خیر هم در این رزمایش سهم بسزایی داشتند.

بابایی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش مردم مازندران در سه ماه بحران کرونا اشاره و بیان کرد:  مازندران بعد از تهران بیشترین سبد کالا را تهیه و در اختیار نیازمندان قرار داد.

فرمانده سپاه کربلای مازندان با تصریح براینکه همدلی که بین مسئولان مازندران و مردم برای رزمایش کمک مومنانه صورت گرفت بی نظیر بود، افزود: هماهنگی و هم افزایی که در استان ایجاد شد، مردم پای کار آمدند و توانستند سه مرحله از رزمایش کمک مومنانه را در مازندران به نحوه احسن اجرا کنند.

سردار بابایی در ادامه به نقش طلبه‌های جهادی در دفن اموات کرونایی هم اشاره کرد و یادآور شد: با حضور نماینده ولی فقیه در مازندران و پیگیری ایشان و ائمه جمعه در این زمینه هم کارهای بزرگی انجام شد.

فرمانده قرارگاه پدافند زیستی سپاه کربلا از فعالیت جهادی ۱۷۰  طلبه جهادگر خطرپذیر در دفن اموات کرونایی خبر داد و گفت: حضور طلاب در دفن اموات کرونایی قابل تقدیر است.

سردار بابایی در پایان سخنان خود با تاکید براینکه کمک‌های مومنانه و اقدامات جهادی جهاگردان بسیجی در بحران کرونا باعث نزول برکات در کشور بویژه در استان خواهد شد، خاطرنشان کرد: یکی از برکاتی که در این ایام برای نظام  علیرغم سرمایه‌سوزی برخی مسئولین و هجمه‌های دشمن بدست آمد سرمایه بزرگ اجتماعی بود.
 

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha