۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۲۹
کد خبرنگار: 1276
کد خبر: 83802116
۰ نفر

برچسب‌ها

مراسم ۱۴ خرداد در حرم  مطهر امام (ره) برگزار نمی‌شود

تهران - ایرنا - دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی با بیان اینکه روز ۱۴ خرداد در حرم مطهر امام (ره) مراسم نداریم، گفت: در مناطق سفید کشور با هماهنگی دستگاه‌های ذیربط می‌توانند مردم را به مساجد دعوت کنند و حداقل مراسمی را در حسینیه‌ها و مساجد داشته باشند و مردم سخنان رهبری را استماع کنند.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی (ره)، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری در آخرین جلسه ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی (ره)، با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: همان گونه که در جلسه قبل هم اعلام شد، برای احترام به سلامت مردم  روز ۱۴ خرداد در حرم مطهر امام راحل مراسم نداریم.

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی (ره)  افزود: تولیدات فرهنگی ما برای فضای مجازی به نقطه پایانی رسیده و از روز شنبه همه تولیدات فرهنگی را در اختیار مردم قرار می دهیم و امیدواریم بتوانیم خلائی که به وجود آمده را از طریق دیگری جبران کنیم.

وی افزود: در مناطق سفید کشور با هماهنگی دستگاه های ذیربط می توانند مردم را به مساجد دعوت کنند و حداقل مراسمی را در حسینیه ها و مساجد داشته باشند و مردم سخنان رهبری را استماع کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =