۸ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۸:۱۳
کد خبرنگار: 3028
کد خبر: 83802111
۱۱ نفر

برچسب‌ها

قدم به قدم با مسی و رونالدو در آرایشگاه به روایت تصویر

تهران- ایرنا- مسی و رونالدو از زمانی که به فوتبال حرفه‌ای وارد شدند تا امروز که سال‌های آخر بازی خود را پشت سر می‌گذارند از لحاظ ظاهری تفاوت‌های زیادی پیدا کرده‌اند که مرور آنها خالی از لطف نیست.

سال‌ها از ظهور کریستیانو رونالدو و لیونل مسی گذشته است. ۲ فوق‌ستاره‌ای که هنوز هم به حکمرانی خود در دنیای فوتبال ادامه می‌دهند. یکی سختکوش و یاغی، دیگری پراستعداد و آرام. از سال ۲۰۰۸ بود که این ۲نفر به صورت رسمی حساب خود را از الباقی فوتبالیست‌های این کره خاکی جدا کرده و نشان دادند جنسشان فرق دارد.

رونالدو و مسی در کنار ما بزرگ شدند و درخشیدند و حالا در سال‌های آخر فوتبالشان به سر می‌برند. رونالدو در آستانه ۳۵ سالگی است و مسی در حوالی ۳۳ سالگی. شاهد آخرین خاطره‌سازی‌های این ۲ پدیده باورنکردنی دنیای فوتبال هستیم.

بازیکنانی که همیشه در بالاترین سطح بوده‌اند. رونالدو در چند تیم و مسی در یک تیم. آنها در طول این سال‌ها و در گذر زمان تغییرات ظاهری زیادی نیز داشتند. رونالدو به واسطه استایل و قد و قامتش بیشتر ظاهر خود را تغییر داده و مسی با روحیه آرامش کمتر به سراغ این گونه مسائل رفته است.

با این حال آنها نسبت به گذشته خود تغییرات زیادی کرده‌اند و گرد پیری روی صورتشان هویداست. جالب است که روز گذشته هر ۲ از ظاهر نسبتا جدید خود رونمایی کردند. لیونل بعد از مدت‌ها محاسنش را کوتاه کرد و رونالدو با مدل مویی شبیه به دورانی که جویای نام بود، تصویری را منتشر کرد.

باهم به تماشای تغییرات ظاهری این ۲ ابر ستاره در سالیانی که آنها را شناختیم می‌پردازیم.

کریستیانو رونالدو در گذر زمان

لیونل مسی در گذر زمان

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =