۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۳۲
کد خبرنگار: 3009
کد خبر: 83802018
۱ نفر
آغاز برگزاری آزمون‌های سراسری شایستگی دریانوردی به صورت آنلاین

تهران- ایرنا- مدیرکل امور دریانوردان و سازمان‌های بین‌المللی تخصصی سازمان بنادر، گفت: آزمون‌های سراسری شایستگی دریانوردی در سمت‌های نامحدود به صورت آنلاین از صبح امروز آغاز شد.

به گزارش روزچهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی،«علی اکبر مرزبان» درباره برگزاری آزمون‌های سراسری شایستگی دریانوردی، تصریح کرد: پیرو ابلاغ شیوه نامه برگزاری آزمون‌های کتبی و آنلاین شفاهی سمت‌های نامحدود در مراکز امور دریانوردان بنادر تابعه و نیز هماهنگی‌ها برای اصلاح سامانه‌های نرم افزاری؛ برای نخستین بار آزمون‌های شایستگی دریانوردی در سمت‌های نامحدود بصورت هماهنگ وآنلاین برگزار شد.

مدیرکل امور دریانوردان و سازمان‌های بین المللی تخصصی سازمان بنادر افزود: این اقدام سازمان بنادر و دریانوردی در پاسخ به نیازها و انتظارات دریانوردان و جلوگیری از تردد غیرضروری به تهران و تسهیل در امور مربوطه و همچنین به منظور تمرکز زدایی بخشی از فعالیت‌های ستاد صورت پذیرفته است. 

به گفته مرزبان، در این دوره از آزمون‌های شایستگی تعداد ۷۲۷ نفر در ۲۵ ماده آزمونی شرکت کرده‌اند؛ این آزمون‌ها تا ۲۴ خرداد ماه و مطابق با برنامه زمان بندی ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =