امتحانات دانشگاه خواجه نصیر مجازی برگزار می‌شود

تهران-ایرنا- معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اعلام کرد: امتحانات این دانشگاه به صورت غیر حضوری (مجازی) برگزار می‌شود.

به گزارش روز چهارشنبه دانشگاه صنعتی خواجه نصیر، در اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی آمده است: طبق بررسی های انجام شده و اعلام معاونت دانشجویی این دانشگاه در خدمات خوابگاهی و امکانات در دو ماه آینده با توجه به پروتکل های بهداشتی، امکان سرویس دهی به دانشجویان کارشناسی وجود نداشته و حداکثر به حدود یک چهارم دانشجویان کارشناسی ارشد غیربومی می توان خدمات خوابگاهی ارایه کرد.

در این اطلاعیه تصریح شده است: همچنین نیاز است اساتید تا پایان امتحانات بر اساس تقویم آموزشی (۲۲ تیرماه) ارزیابی های لازم را با توجه به محتوا و مقتضیات  دروس خود تکمیل کرده و نمرات دانشجویان را طبق روال معمول و در مهلت مقرر در سامانه گلستان وارد کنند.

به گزارش ایرنا، کیانوش جهانپور رییس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز گفت: تاکنون ۱۴۱ هزار و ۵۹۱ نفر به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۵۶ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به هفت هزار و ۵۶۴ نفر رسید.

وی درباره آخرین آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا و موارد فوت ناشی از آن در کشور اظهارداشت: در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر امروز (هفتم خرداد) بر اساس گزارش آزمایشگاه ها و دانشگاههای علوم پزشکی دو هزار و ۸۰ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شد. از بین مبتلایان جدید، ۴۱۲ مورد بستری و هزار و ۶۶۸ (۸۰درصد) نفر از موارد سرپایی و افراد در تماس با مبتلایان بودند که شناسایی شدند.  با در نظر گرفتن موارد جدید، مجموع بیماران مبتلا به کووید- ۱۹ در کشور به ۱۴۱ هزار و ۵۹۱ نفر رسید.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۶ بیمار دیگر مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و از زمان شیوع این بیماری در کشور تاکنون ۷ هزار و ۵۶۴ نفر جان باختند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =