نایب رئیس فدراسیون تنیس: آماده حضور در مسابقات  بین المللی و آسیایی هستیم

رشت - ایرنا - نایب رئیس فدراسیون تنیس گفت: آماده حضور در مسابقات بین المللی و آسیایی در سطوح مختلف هستیم.

کامبیز رنجبر روز چهارشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا در رشت اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا ، مسابقات ورزشی از جمله رقابت های تنیس تعطیل شد اما ما آمادگی حضور در رقابت های تنیس در سطوح مختلف و در رده های سنی گوناگون را داریم.

وی افزود: با توجه به شروع فعالیت رشته هایی همچون تنیس پس از چند ماه وقفه ، به طور حتم تمرینات ما و همچنین رقابت های نیمه تمام را برگزار خواهیم کرد تا ورزشکاران ما آمادگی حضور در مسابقات احتمالی بین المللی و آسیایی را داشته باشند .

وی که برای حضور در انتخابات ریاست هیات تنیس گیلان به رشت سفر کرده، ادامه داد: ما سال گذشته رقابت های قهرمانی کشور را برگزار کردیم اما مسابقات جام حذفی به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه تمام ماند و یکی از کارهای ما، به اتمام رساندن این رقابت ها می باشد.

نایب رئیس فدراسیون تنیس به در پیش بودن انتخابات ریاست این فدراسیون نیز اشاره و بیان کرد: قرار است روز ۱۱ خرداد ماه مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون تنیس برپا شود که پس از آن نیز، به طور حتم رئیس فدراسیون برنامه های مختلفی را برای ارایه خواهد داشت.

رنجبر اضافه کرد: همچنین یکی دیگر از برنامه های مهم فدراسیون ، قرار گرفتن ایران جزء پنج کشور برتر تنیس آسیا است  و امیدواریم که با تلاش و کوشش وافر بتوانیم جایگاه مناسبی را در بین کشورهای صاحب نام تنیس در آسیا کسب کنیم و جزء پنج کشور برتر قرار گیریم.

وی به  آمادگی ایران برای میزبانی مسابقات مختلف تنیس اشاره و خاطرنشان کرد: علاوه بر آمادگی تیمهای ما برای شرکت در رقابت های مختلف، آماده میزبانی مسابقات تنیس در رده های سنی گوناگون و در سطوح بین المللی و آسیایی هستیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه هم اینک زمین های تنیس مناسبی را در جزیره کیش، اصفهان ، تهران و همچنین سایر استان ها داریم که می توانیم رقابت های مختلف تنیس را در سطوح گوناگون و در رده های سنی مختلف با شرایط مناسب میزبانی کنیم.

نایب رئیس فدراسیون تنیس در ادامه اظهار کرد: همچنین برگزاری کلاس هاس مربیگری و داوری در درجات مختلف نیز یکی دیگر از برنامه های مهم فدراسیون بشمار می رود تا سطح فنی مربیان و داوران ما بالاتر  و دانش آنان نیز به روزرسانی شود.

رنجبر در خاتمه به وضعیت تنیس گیلان نیز اشاره کرد و گفت: گیلان در اکثر رشته های ورزشی ادعای قهرمانی دارد و در لیگ های مختلف نیز تیم های این استان در رشته های ورزشی گوناگون حضور دارند و یکی از قطب های برتر ورزش کشور بشمار می رود اما در رشته تنیس انتظارات ما بیش از این است و امیدواریم به زودی شاهد پیشرفت و گسترش رشته ورزشی تنیس در گیلان باشیم.

مجمع انتخاباتی ریاست هیات تنیس استان گیلان روز چهارشنبه در رشت برگزار و در نهایت آیت کاظم زاده با کسب ۱۱ رای از ۱۳ آرای ماخوذه به عنوان رئیس جدید هیات تنیس این استان انتخاب شد.   

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha