۸ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۹:۲۰
کد خبرنگار: 1163
کد خبر: 83801887
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۳۰ بسته معیشتی وقفی در سنندج اهدا شد

سنندج - ایرنا - وکیل موقوفه حاج محمد تقی معتمد وزیری سنندج از اجرای نیت ۳۹۰ میلیون ریالی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: با این مبلغ ۱۳۰ بسته معیشتی و بهداشتی تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

اردشیر معتمد وزیری روز پنجشنبه  اظهار داشت: در راستای اجرای امینانه نیت واقف و کمک به اقشار آسیب دیده و متضرر شده در ایام بیماری کرونا بیش از ۳۹ میلیون تومان در قالب ۱۳۰ سبد حمایتی و معیشتی به اقشار کم برخوردار سنندج اهداء شد.

وی اضافه کرد : موقوفه حاج محمد تقی معتمد وزیری از ابتدای سال جاری اسناد اجاره ۱۵۰ رقبه را تمدید نموده است و این مهم زمینه لازم برای اجرای نیت واقف خیر اندیش و خدمت رسانی به مردم شریف استان را فراهم آورده است.

معتمد وزیری خاطر نشان کرد: موقوفه حاج محمد تقی معتمد وزیری از قدیمی ترین موقوفات  استان کردستان بوده و در سنوات اخیر زمینه های مختلف کمک به بیماران و افراد نیازمند شهر سنندج فعالیت های شاخصی را با همکاری اوقاف و امور خیریه شهرستان سنندج انجام داده است.

اقدامات موقوفه حاج محمد تقی معتمد وزیری قابل تقدیر است

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان هم با تقدیر از اجرای امینانه نیت واقف خیر اندیش حاج محمد تقی معتمد وزیری توسط وکیل و متولی این موقوفه گفت: متولیان موقوفات با حفظ و احیاء موقوفات و اجرای امینانه نیت واقفین میتوانند خدمات شایانی در این ایام  به اقشار کم برخوردار داشته باشند.

حجت الاسلام کاروند اضافه کرد: متولیان با حضور در فعالیت های خیریه نه تنها نیت واقفین را به بهترین شکل اجرا نموده اند بلکه میتوانند گره گشای مشکلات معیشتی و اجتماعی جامعه خود باشند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =