۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۲
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83801796
۱ نفر

برچسب‌ها

گیلان رئیس هیات تنیس خود را شناخت

رشت - ایرنا - پس از عدم انتخاب رئیس هیات تنیس گیلان در دوره قبلی انتخابات، رئیس این هیات مشخص شد.

مجمع انتخابات ریاست هیات تنیس استان گیلان روز چهارشنبه در سالن اجتماعات مجموعه ورزشی شش هزارنفره شهدای رشت برگزار و در نهایت آیت کاظم زاده به عنوان رئیس جدید هیات تنیس استان گیلان منصوب شد.

در جریان این انتخابات ، کاظم زاده ۱۱ رای از ۱۳ آرای ماخوذه را کسب و به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات تنیس استان گیلان انتخاب شد و سیدامیرحسین میرحیدری دیگر کاندیدای احراز پست ریاست هیات تنیس گیلان ، ۲ رای کسب کرد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان در پایان این انتخابات اظهار داشت: برای پیشرفت این رشته ورزشی در گیلان باید از تمام ظرفیت های موجود تنیس استفاده شود و نباید با ورود یک گروه ، افراد گروه دیگر نادیده گرفته شوند.

مریم بخشی افزود: همچنین باید از تجربه افراد متخصص و باتجربه تنیس نهایت استفاده و بهره را برد تا هرچه زودتر شاهد گسترش و ارتقای این رشته ورزشی در گیلان و همچنین در سطح کشور باشیم.

وی ادامه داد: علاوه بر استفاده از همه نیروهای متخصص ، باید سطح فنی مربیان تنیس گیلان نیز افزایش یابد که در این راستا، مسئولان این هیات باید با هماهنگی فدراسیون ، کلاس های ارتقای مربیگری تنیس را در گیلان برگزار کنند.

در مجمع انتخابات هیات تنیس استان گیلان ، کامبیز رنجبر نایب رئیس فدراسیون تنیس ، مریم بخشی مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان و اعضای مجمع عمومی هیات تنیس این استان حضور داشتند.

مجمع انتخاباتی ریاست هیات تنیس استان گیلان پیش از این نیز روز ۱۱ دی ماه سال گذشته برگزار شده بود که در نهایت تنها کاندیدای احراز این پست نتوانست به حد نصاب آراء دست یابد و انتخابات با حاشیه های زیاد نافرجام ماند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha