۸۵۰ بسته‌ معیشتی میان جامعه ورزش قزوین توزیع شد

قزوین – ایرنا - ۸۵۰ بسته‌ معیشتی در راستای طرح رزمایش کمک مومنانه و حمایت از اقشار آسیب پذیر در مقابل کرونا روز چهارشنبه میان جامعه ورزش و جوانان استان قزوین توزیع شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در مراسم توزیع این بسته‌ها به خبرنگار ایرنا گفت: این بسته‌ها با همکاری سازمان بسیج ورزشکاران استان، اداره کل ورزش و جوانان و بخشداری مرکزی قزوین تهیه شده و میان اقشار آسیب پذیر، مربیان باشگاه‌های ورزشی، سرایداران مجموعه‌های ورزشی و مردم آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا توزیع خواهند شد.

عباس علایی مقدم افزود: مراحل اول و دوم این طرح با همکاری سازمان بسیج ورزشکاران و هیات‌های ورزشی به نحو مطلوبی برگزار شد و در نظر داریم این کمک‌ها در طول سال تداوم داشته باشد.

وی با بیان اینکه کرونا در کنار آسیب به همه اقشار جامعه به قشر ورزشکاران نیز خسارت‌هایی وارد کرد، ادامه داد: با توجه به تعطیلی باشگاه‌ها، استخرها و مکان‌های ورزشی تعدادی از ورزشکاران کار خود را از دست دادند و تعدادی نیز در ایام تعطیلی ناشی از شیوع کرونا قادر به پرداخت اجاره‌بها نبودند.

علایی مقدم افزود: با توجه به این مشکلات اقتصادی، برنامه ریزی‌های لازم برای حمایت از آنها صورت گرفت و در کنار توزیع بسته‌های معیشتی در سه مرحله، برای تخفیف یا بخشش اجاره بها و تخصیص بسته‌های تسهیلاتی اقدام گردید.

استان قزوین ۵۲ هیات و حدود ۷۴ هزار بیمه شده ورزشی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =