توزیع ۳۰ هزار بسته غذایی ازسوی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خوزستان

اهواز -ایرنا - دبیر قرارگاه جهادی خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خوزستان گفت: بیش از ۳۰ هزار بسته مواد غذایی بین مردم محروم و کمتر برخوردار این استان توزیع شد.

حجت‌الاسلام حسین احمدی روز چهارشنبه در حاشیه توزیع بسته‌های مواد غذایی در ایذه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از آغاز اپیدمی کرونا در کنار مردم حضور داشته و اقدامات مهمی را نیز انجام داده است.

وی افزود: با توجه به وجود برخی مناطق محروم در خوزستان و در حمایت از اقشار آسیب پذیر در برابر کرونا، بیش از ۳۰ هزار بسته مواد غذایی و بهداشتی در قالب رزمایش همدلی و احسان بین خانواده‌های کم‌درآمد و محروم این استان توزیع شد.

دبیر قرارگاه جهادی خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خوزستان ادامه داد: اقشار محروم و آسیب دیده از ویروس کرونا در اولویت گرفتن این بسته‌ها قرار داشتند.

حجت‌الاسلام احمدی افزود: گروه‌های جهادی در پخش این بسته‌های غذایی و معیشتی به بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) کمک کردند.

وی گفت: اقدامات حمایتی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام تا ریشه کن شدن ویروس کرونا ادامه دارد تا محرومان و اقشار کم‌درآمد را در مقابل این بیماری یاری کند.

ویروس کرونا در شهر ووهان چین شناسایی شد وتاکنون به بیش از ۲۰۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =