۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۰۲
کد خبرنگار: 906
کد خبر: 83801714
۱ نفر

برچسب‌ها

سه پارکینگ احتکار خودرو در اراک کشف شد

اراک - ایرنا - فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: سه پارکینگ احتکار خودرو با تلاش ماموران انتظامی در شهرستان اراک کشف شد.

سردار «حسن مفخمی شهرستانی» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در اراک افزود: در تداوم طرح‌های عملیاتی مبارزه با مخلان اقتصادی، طرح تشدید مبارزه و مقابله با احتکار خودرو به صورت ویژه در دستور کار پلیس استان قرار گرفت.
وی بیان کرد: با آغاز تحقیقات نامحسوس، ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی و حوزه پلیس امنیت عمومی استان مرکزی در عملیات‌هایی جداگانه، سه پارکینگ دپو و احتکار خودروهای صفر را در شهرستان اراک شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در هماهنگی با مقام قضایی هر سه پارکینگ مورد بازرسی قرار گرفت و ۷۴ دستگاه خودروی صفر در این اماکن  کشف شد.
سردار مفخمی شهرستانی اظهار داشت: سه نفر در این راستا دستگیر و پس از تشکیل پرونده  برای سیر مراحل قانونی به مقام‌های قضایی معرفی شدند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این استان در اقدام اطلاعاتی ۴۸ کیلوگرم حشیش در شهرستان دلیجان را کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: این میزان موادمخدر از یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس در یکی از مسیرهای ارتباطی این شهرستان به دست آمد و در این رابطه ۲ نفر دستگیر با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شد.

سردار مفخمی شهرستانی افزود: ماموران مبارزه با قاچاق کالا این استان در ۲ روز گذشته موفق به کشف ۱۰ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال کالای قاچاق در شهرستان‌های ساوه و شازند شدند.

وی عنوان کرد: این کالاها شامل ۵۰ هزار قطعه الکترونیکی و  رایانه‌ای و پنج دستگاه ماینر است و در این رابطه ۲ نفر نیز دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام‌های قضایی شدند.

استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =