استاندار ایلام: پیگیری نکردن ایجاد پتروشیمی دهلران پذیرفتنی نیست

ایلام - ایرنا- استاندار ایلام گفت: با رایزنی فراوان قول ایجاد شهرک تخصصی پتروشیمی در دهلران را گرفتیم اما اکنون بعد از ۶ ما متوجه می شویم که دستگاه های متولی آنرا پیگیری نکرده و تازه به نقطه اول برگشته ایم که پذیرفتنی نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در نشست شورای ورزش استان ایلام اظهار داشت: با وجود تاکیدات فراوان همچنان بروکراسی اداری آفت جدی بر سر راه خدمتگذاری مسوولان در استان است.

وی تاکید کرد: برخی از مدیران ما اعتقاد عجیبی به بروکراسی دارند ولی فراموش نکنیم فقط برای خدمت به مردم اینجا هستیم و به ما مسوولیت داده اند پس فکر نکنیم ما رییس مردم هستیم و هر جور خواستیم می توانیم با آنها رفتار کنیم بلکه باید به وعده هایی که به آنها داده ایم عمل کنیم.

استاندار ایلام همچنین از اجرایی نشدن ایجاد زورخانه در شهر ایلام نیز انتقاد کرد و گفت: حدود یک سال و نیم گذشته که از زورخانه مرکز شهر بازدید داشتیم بنابر تقاضای مردم مصوب شد ظرف یک سال زورخانه جدید ایجاد شود اما هنوز اتفاق خاصی نیافتاده است!

سلیمانی دشتکی افرود: وقتی یک مسوولی در حضور مردم وعده می دهد اگر قولش اجرایی نشود این موجوب بی اعتمادی می شود.

وی خواستار تحرک مدیران در حوزه کاری خود شد و یادآور شد: در برخی از دستگاه ها تا من بعنوان استاندار ورود نکنم موضوع راکد می ماند و این یک آسیب جدی در پیگیری امورات است و مدیران باید به خود بیایند و امورات را جدی تر و با توان بیشتر دنبال کنند.

استاندار ایلام خواستار حمایت شرکت های بزرگ استان از تیم های ورزشی و گفت: این استان در حوزه ورزش های قهرمانی حرف های زیادی برای گفتن در کشور دارد و در این راستا شرکت های بزرگ چون پتروشیمی و پالایشگاه گاز و بخش خصوصی مسوولیت اجتماعی دارند و باید در خصوص حمایت تیم های ورزشی چون دیگر استان های دیگر پای کار بیایند.

سلیمانی دشتکی به نقش تاثیر گذار ورزشکاران و پهلوانان و پیشکسوتان ورزش در کمک به مردم در اتفاقات و حوادث گذشته اشاره کرد و افزود: همیشه ورزشکاران و قهرمانان در امور خیر پیشگام بوده اند و امروز هم در پیشگاه مردم دارای عزت و احترام هستند و می توانند در این شرایط سخت اقتصادی و کرونایی نیز اثرگذار باشند.

وی ضمن تشکر از حوزه ورزش و جوانان در بحث کرونا تاکید کرد: حوزه ورزش و جوانان استان علاوه بر پویش های مردمی در راستای کمک به آسیب دیدگان از کرونا در بحث ایجاد نقاهتگاه برای بیماران کرونایی نیز پای کار آمد.

در این نشست مقرر شد طی یک ماه آینده عملیات اجرایی ایجاد زورخانه ایلام با مشارکت استانداری و اتاق بازرگانی ایلام شروع شود و همچنین مصوب شد بستر های لازم برای حمایت شرکت های بزرگ استان از تیم های ورزشی فراهم شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =