فرمانده انتظامی استان قزوین، تحریم ناجا را محکوم کرد

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی استان قزوین با صدور بیانیه‌ای، رفتار ظالمانه استکبار جهانی مبنی بر تحریم نیروی انتظامی ایران از سوی دولت تروریست آمریکا را محکوم کرد.

در بیانیه سردار مهدی حاجیان که روز چهارشنبه به ایرنا ارسال شده، آمده است: دولت تروریست و جنایتکار آمریکا در ادامه سیاست‌های خصمانه خود علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، وزیر کشور و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را در فهرست تحریم خود قرار داده که بدون شک دلیل این اقدام مداخله گرانه، ضد امنیت و آسایش ملت ایران، ناتوانی آن کشور در مقابل اراده و عزت مردم ایران است.  

دولت آمریکا درحالی که پلیس آن کشور با اقدامات نژادپرستانه و سرکوبگرانه علیه رنگین پوستان و همچنین عدالت طلبان وال استریت، روی همه نیروهای امنیتی و انتظامی را در جهان سفید کرده است و در خدمت زورمداران آمریکا، روی خود را سیاه نموده، با وضع تحریم‌های جدید علیه مقامات و قوای انتظامی جمهوری اسلامی ایران عصبانیت خود را به این شکل بروز داده است که چیزی نیست جز زبونی در برابر مردم ایران.  

تحریم پلیس ایران از سوی سردمداران آمریکا به عنوان سازمانی که مظهر عدالت، برابری و آزادی و صلح اجتماعی بوده، ماهیتا به معنای مخالفت آمریکا با اصل عدالت و اصل امنیت جهانی است.  

اقدام نابخردانه آمریکا و تحریم پلیس امنیت ساز معنایی جزء نشان دادن ماهیت ددمنشانه کاخ سفید که کاملا با حقوق بشر دوستانه مخالفت دارد، نیست و این اقدام مغایر با تمام اصول و قوانین بین المللی است.  

یقینا جامعه جهانی این اقدام غیرکارشناسانه آمریکا را که حامی ناامنی در جهان است را قضاوت خواهد کرد و این اتفاق، اقتدار پلیس ایران را در جهان به نمایش گذاشته است.  

در بسیاری از کشورها که از ساختار پلیس ایران برای امنیت جامعه خود استفاده می‌کنند و پلیس ایران الگویی در امنیت منطقه است، این امر موجب ترس آمریکا شده و خوشبختانه هر نقطه‌ای از جمهوری اسلامی ایران مورد تحریم قرار گرفته، همان جا نقطه قوت ما بوده است.  

پلیس جمهوری اسلامی ایران پلیسی مردمی و جامعه محور بوده و به همین دلیل در جهان مورد استقبال قرار گرفته است و آمریکا با این اقدام و عمل منفعلانه نشان داد در مقابل پلیس هم ناتوان است.  

مقامات کاخ سفید که از تروریسم اقتصادی خود تاکنون نفعی نبرده اند و حتی در مقابل بیماری همه گیر کرونا بدترین امتحان را در دنیا پس داده اند اکنون سعی دارند تا با اعمال تحریم علیه برخی مقامات ارشد نظامی، اعتیاد خود به تحریم را بیش از گذشته به جهانیان نشان دهند.  

تحریم‌های شیطان بزرگ برای فشار حداکثری به جمهوری اسلامی ایران به آخر خط رسیده و غافل از اینکه تحریم‌ها دیگر اثری بر عزم و اراده مردم و مسئولان و قوای مسلح و نیروهای انتظامی ایران ندارد که بیانگر استیصال و ناتوانی واشنگتن در مقابل راهبرد مقاومت فعالانه جمهوری اسلامی ایران است.  

نیروی انتظامی استان قزوین، ضمن محکوم کردن این اقدام نابخردانه آمریکا که از سویی خود را در رسانه‌ها حامی مردم ایران معرفی می‌کند و از سویی خدمات به همین مردم را به بهانه‌های مختلف تحریم می‌نماید، اعلام می‌دارد، پلیس و نیروهای انتظامی این استان در کنار سایر قوای انتظامی و مسلح کشور با مضاعف نمودن تلاش خود برای حفظ آرامش و امنیت مردم همه تحریم‌ها را خواهند شکست و به امید خدا و در سایه تدابیر فرمانده معظم کل قوا روز به روز بر قوت خود خواهد افزود.  

امید است در روزهای پس از ماه مبارک رمضان که مردم ایران و همچنین قوای مسلح و نیروهای انتظامی روح و جان خود را به نور الهی منور کرده اند و با تکیه بر خداوند متعال روحیه خود را بیش از پیش بالا برده اند، از این نیروی معنوی کمال استفاده را برای انجام بهتر خدمات خود بهره ببرند.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =