۷ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۹:۲۵
کد خبرنگار: 911
کد خبر: 83801339
۰ نفر

برچسب‌ها

تعریض گردنه آوج به زودی آغاز می‌شود

قزوین - ایرنا - فرماندار آوج گفت: عملیات اجرایی فاز اول تعریض گردنه آوج واقع در مسیر قزوین-همدان تا پایان خرداد ماه جاری آغاز می‌شود.

نصرت الله علیرضایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در فاز نخست این طرح عمرانی، یک و نیم کیلومتر از گردنه آوج تعریض می شود.

فرماندار آوج با اشاره به اختصاص ۵۰ میلیارد ریال برای اجرای فاز نخست این طرح عمرانی، افزود: گردنه آوج بخشی از مسیر قزوین -همدان حد فاصل آوج تا رزن به طول ۹ کیلومتر است که تعریض و ساماندهی آن یکی از مطالبات مهم شهروندان شهرستان آوج به شمار می رود.

وی اظهار داشت: این طرح عمرانی با توجه به نقش ترانزیتی و جابه جایی حجم قابل توجهی مسافر از این جاده به عنوان یکی از مسیرهای دسترسی استان های غربی به مرکز کشور دارای نقش ملی است.

علیرضایی اظهار داشت: پیمانکار فاز نخست این طرح عمرانی تعیین شده و در حال استقرار تجهیزات خود برای آغاز اجرای عملیات است.

فرماندار آوج گفت: پیش بینی می شود تا پایان ماه جاری کار اجرای فاز اول این طرح آغاز و کلنگ زنی آن با حضور مسوولان استانی انجام شود.

این مسوول خاطرنشان کرد: تعریض گردنه آوج ضمن تسهیل در عبور و مرور خودروهای باری و مسافری از این مسیر، به کاهش سوانح جاده ای در این محدوده کمک زیادی خواهد کرد.

شهرستان آوج به مرکزیت شهری همین نام با ۲ بخش مرکزی و آبگرم در جنوب غربی استان قزوین قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =