استاندار ایلام: تکمیل پروژه های بالای ۷۰ درصد پیشرفت در اولویت است

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: با توجه به محدودیت های اعتباری باید پروژه های بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی شهرستان های مختلف در اولویت پرداخت اعتبار و تکمیل نهایی قرار بگیرند.

قاسم سلیمانی دشتکی روز سه شنبه در نشست شورای برنامه ریزی استان ایلام اظهار داشت: کاهش میزان فروش و قیمت نفت، بیماری کرونا، کاهش درآمدهای مالیاتی و تعطیلی اجباری به خاطر کرونا در کاهش منابع اعتباری تاثیرگذار است.

وی اضافه کرد: هرچند با درخواست دولت و اجازه رهبری از صندوق توسعه ملی برداشت هایی انجام گرفت اما این صندوق برای کشور حیاتی است.

سال سختی از نظر اعتبارات پیش رو داریم

استاندار ایلام گفت: با تو به کاهش درآمد دولت امسال هفت تا هشت ماه اصل حقوق و بخشی از سایر مزایا را می توانیم پرداخت کنیم و سایر پرداختی ها وماموریت ها باید به حداقل برسد.

سلیمانی دشتکی اظهار داشت: در هزینه ها مدیران و فرمانداران باید بسیار احتیاط کنند و با صرفه جویی هزینه ها را به حداقل برسانند.

وی اضافه کرد: با توجه به کاهش اعتبارات اگر سایر و اضافه کار به کارمندان پرداخت نمی شود، اگاه باشند که قبل از سال ۵۰ درصد به حقوق آنان اضافه شده است در صورتی که در بخشنامه اختصاص این اعتبار در صورت توان مالی دستگاه اعلام شده بود.

استاندار ایلام گفت: هر مدیری هر جا در وزارتخانه و از طریق بنیادها اگر توان دارد برای تامین اعتبار تلاش کند.

سلیمانی دشتکی اظهار داشت: بنیادها، دستگاه های حمایتی و از محل اربعین اعتبارات خوبی دارند که می توان از آنها کمک گرفت.

وی ابراز امیدواری کرد: با تحمل سختی و پشت سرگذاشتن شرایط موجود این مشکلات اقتصادی به اتمام برسد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها