جلسه شورای شهر همدان با قهر اعضا ناتمام ماند

همدان- ایرنا- جلسه شورای اسلامی شهر همدان شب گذشته /سه شنبه/ با قهر سه تن از اعضای این شورای به نتیجه نرسید و ناتمام ماند.

در نشست دیشب اعضای سوال کننده از شهردار همچنان اصرار بر قانع نشدن به برخی پاسخ ها داشتند و همین مساله به درگیری لفظی اعضا و ناتمام ماندن جلسه منجر شد و در جریان آن سه تن از اعضای شورا که ۲ تن سوال کننده بودند، نشست را ترک کردند.

ابتدا اکبر کاووسی عضو سوال کننده از شهردار، نشست را در اعتراض به اینکه اجازه صحبت کافی به او داده نمی شود، ترک کرد. حمیدرضا بادامی نایب رییس شورا نیز پس از بحث و جدل با ۲ تن از اعضای شورا اقدام به ترک جلسه کرد و سیدمسعود عسگریان نیز به حمایت از اکبر کاووسی از صحن شورا بیرون رفت.

همچنین برخی اعضای شورای اسلامی شهر همدان حاضر به رای گیری پیرامون قانع شدن یا نشدن از پاسخ های شهردار نشدند.

رییس شورای اسلامی شهر همدان تاکید کرد که این نشست قانونی است و باید رای بدهند.

نرگس نوراله زاده عضو شورا حاضر به حضور در رای گیری نشد تا نشست نیمه تمام بماند و حسین قراباغی دیگر عضو شورای شهر نیز تاکید کرد که باید اجازه صحبت به همه داده شود نه اینکه سکوت کنیم.

نوراله زاده عضو منتقد شورا در این نشست گفت: جریان اداره شورا به سمتی پیش می رود که از این پس سکوت می کنیم و همه از شهردار حمایت کنیم.

وی افزود: اقدام به رای گیری، قانونی اما غیر اخلاقی است و به عنوان نماینده مردم برای اینکه پیگیری کنیم شهردار درست عمل می کند یا خیر، برخی اعضا واکنش نشان می دهند در حالیکه خواست ما ارایه مستندات بود.

علی فتحی دیگر عضو شورا نیز با واکنش نشان دادن نسبت به صحبت های نوراله زاده گفت: این شیوه اعتراض مناسب نیست و اگر دنبال مستندات از شهردار هستید، نباید منتظر اداره پست باشید!

در نشست دیشب بازهم پاسخگویی عباس صوفی شهردار همدان به برخی سوال های مطرح شده توسط سه تن از اعضای شورا به چالش کشیده شد و برخی معتقد بودند که پاسخ ها کافی نبوده و برای هفت سوال باید مدارک لازم از سوی شهردار ارایه شود.

علی رحیمی فر عضو شورای اسلامی شهر همدان با انتقاد از شیوه طرح سوال از شهردار و طولانی شدن این نشست ها گفت: نباید در شهرداری التهاب ایجاد شود و اعتقاد ما پایان دادن به این وضعیت و اجازه دادن به شهردار برای انجام وظایف است.

رییس شورای اسلامی شهر همدان از یکی از کارمندان شهرداری که هفته گذشته از صحن شورا اخراج شده بود، با ارایه لوح، تقدیر کرد.

هفته گذشته مدیر املاک شهرداری همدان در حین سوال و جواب شهردار در صحن شورا، نسبت به یکی از اعضا واکنش نشان داد که منجر به اخراج او شد.

گردان عنوان کرده بود که این کارمند شهرداری همدان جزو دعوت شدگان جلسه نبود و از قبل لیست همراهان شهردار هماهنگ شده بود.

رییس شورای اسلامی شهر همدان در صحن شورا مدعی شد که این کارمند از شهردار ماموریت گرفته بود که در صحن حضور یافته و تنش ایجاد کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =