تداوم ممنوعیت برگزاری مسابقه ورزشی تا ۲۲ خرداد در آذربایجان‌غربی

ارومیه- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی گفت: تا مشخص شدن وضعیت شیوع بیماری کرونا، حداقل تا ۲۲ خرداد هیچ مسابقه ورزشی در استان برگزار نخواهدشد.

کیومرث پورایراندوست روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمامی پروتکل‌های مصوب از سوی ستاد ملی کرونا و وزارت ورزش و جوانان به تمامی هیات‌های ورزشی ابلاغ شده است.

وی ادامه داد: تا روز ۲۲ خردادماه هیچ مسابقه ورزشی در استان برگزار نمی‌شود با این حال هیات‌ها و باشگاه‌های ورزشی می‌توانند براساس پروتکل‌های ابلاغی و با رعایت تمام دستورالعمل‌ها تمرین یا برنامه‌های ورزشی خود را برگزار کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی در مورد مسابقات بین‌المللی آینده به میزبانی استان نیز گفت: میزبانی جام باشگاه‌های کشتی آزاد جهان در ارومیه قطعی شده و این مسابقات پاییز امسال برگزار خواهدشد با این حال باید منتظر مشخص شدن وضعیت بیماری کرونا باشیم.

پور ایراندوست اضافه کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا از بخش خصوصی حمایت می‌کنیم و بنا به اعلام وزیر ورزش و جوانان، اجاره بهای اماکن ورزشی واگذار شده به بخش خصوصی در ۲ ماه اسفند و فروردین بخشیده شده است.

آذربایجان‌غربی آبان‌ماه امسال میزبان مسابقات جام باشگاه‌های کشتی آزاد جهان خواهدبود.

از ۳۹۳ مکان ورزشی متعلق به اداره‌کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی، ۱۲۶ مکان ورزشی در روستاها و ۲۶۷ مکان ورزشی در مناطق شهری واقع است.

در مجموع ۶۴۱ مکان ورزشی و ۵۹۶ باشگاه خصوصی در سطح آذربایجان‌غربی وجود دارد که مردم در آنها به فعالیت‌های ورزشی می‌پردازند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =