جلوگیری از ۹۵ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم راه‌های اردبیل

اردبیل - ایرنا- - معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: امسال تاکنون ۹۵ مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و ساز غیرمجاز شناسائی، توقف و قلع و قمع شد.

علی صبحی روز سهشنبه در بازدید از حاده‌های  شهرستان پارس آباد افزود: در این مدت  ۴۳ مورد شناسایی ساخت و ساز غیرمجاز صورت گرفته ، ۱۰ مورد با هماهنگی و اخذ دستور قضائی قلع و قمع شده و به ۴۲ مورد نیز اخطار ساخت صادر شده است.

وی با تقدیر از حمایت های دستگاه قضایی اظهار داشت: گشت های راهداری بطور مرتب در جاده ها حضور فعال دارند و در مدت یاد شده توانستند ۸۰ مورد تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز در حریم قانونی راه را شناسائی، برخورد و قلع و قمع کنند. 

او با بیان اینکه راه و حریم آن سرمایه ملی ارزشمندی است، اضافه کرد: پارسال نیز در مجموع ۷۱۸ مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و ساز غیرمجاز در استان اردبیل شناسائی، توقف و قلع و قمع شد.

وی ادامه داد: همچنین در سال گذشته راهداران یک هزارو ۱۶۴ مورد تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز در حریم قانونی راه را شناسائی، برخورد و قلع و قمع کردند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل حفاظت و صیانت از راه و حریم آن را به عنوان خط قرمز راهداری دانست و گفت: راهداران شبانه روز از ۶ هزار و ۳۷۳ کیلومتر راه استان حفاظت کرده و با متخلفان نیز به شدت برخورد می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =