۶ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۰۳
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 83800859
۰ نفر

برچسب‌ها

البرز در  رفع موانع تولید پیشتاز است

کرج - ایرنا - استاندار البرز با اشاره به موفقیت این استان در پرداخت تسهیلات تولیدکنندگان گفت : البرز در رفع موانع تولید در کشور پیشتاز است.

عزیزاله شهبازی روز سه شنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید البرز افزود: سال گذشته  ۱۰ درصد تسهیلات مصوب کل کشور را جذب کردیم و در جذب اعتبارات تبصره ۱۸ نیز حایز رتبه دوم کشور شدیم.

وی ادامه داد:  مشکلات تولیدکنندگان، سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی  باید از نزدیک رصد شود  تا بتوانیم  با کاستی ها  و موانع آنها آشنا شویم.

شهبازی گفت: تاکنون امور به خوبی طی شده و امید است پیرو منویات مقام معظم رهبری تحت عنوان جهش تولید، بتوانیم امسال نیز همانند سال گذشته توفیقات ارزشمندی در راستای تحقق شعار سال در البرز رقم بزنیم.
استاندار البرز  افزود: چند تفاهم نامه ملی در البرز منعقد شده که یکی از اهم آنها پروژه اشتغال مهارت محور است و البرز پایلوت کشور شد از این رو در طول سه سال چند هزار اشتغال به واسطه این امر ایجاد خواهد شد.
استاندار البرز با قدردانی از همراهی و تعامل مردم، گفت: از دولت تقدیر ویژه داریم که با عنایت ویژه به استان البرز ، هدیه بزرگی به فعالان اقتصادی استان داد و سه شهرک بزرگ صنعتی البرز از شعاع ۱۲۰ کیلومتری خارج شدند و اشتهارد به عنوان یک شهرستان کمتربرخوردار با این لغو ممنوعیت به بهشتی برای سرمایه گذاری تبدیل شده است.
وی افزود: براساس وضعیت استان البرز و محورهایی که وزیر  کشور به عنوان سخنگوی ستاد اقتصادی کشور به استان ها ابلاغ کرده اند، برنامه ریزی خواهیم داشت.
شهبازی ادامه داد: مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی البرز بدون واسطه می توانند مشکلات و موانع خود را با استاندار در میان بگذارند و پروتکل ها زمان بر از سر راه فعالان اقتصادی برداشته می شود.
وی گفت: با همراهی رییس کل دادگستری، دادستان  مرکز استان البرز، نمایندگان  مردم در مجلس شورای اسلامی و طبق بیانات رییس جمهوری  دست مودت و دوستی را دراز می کنیم تا استان متراکم و مهاجرپذیر البرز در سال جاری آرامش بیشتری داشته باشد و به دور از حواشی با اتحاد و هم افزایی شاهد شکوفایی استان البرز باشیم.
استاندار البرز با اشاره به ظرفیت های استان در سطح ملی افزود: با انسجامی که در درون استانداری و استان البرز وجود دارد و همراهی و ارشادهای نماینده ولی فقیه در استان البرز شاهد بالندگی استان البرز باشیم.

وی اضافه کرد: طی چند سال خدمتم در استان البرز همواره اعلام کرده ام که اگر صاحبان واحد های تولیدی و سرمایه گذاران مراجعه کنند و گلایه ای از عدم توجه و ممانعت دستگاه های اجرایی و کندی روند خدمات رسانی برای توسعه و ایجاد واحد داشته باشند، جایزه دریافت خواهند کرد چراکه تسریع و تسهیل رسیدگی به امور ارباب رجوع را یک اصل مهم می دانم.

در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع البرز در خصوص تامین سرمایه در گردش واحدها و استفاده بیشتر از تسهیلات مربوط نوسازی و بازسازی بحث و بررسی صورت گرفت و مقرر شد در جلسه آینده چهار بانکی که بیشترین همراهی و تعامل را با این ستاد داشته اند معرفی و تقدیر شوند.
 همچنین در نشست بعدی بنا به گفته استاندار البرز برترین مدیران که همراهی بیشتری برای رفع موانع تولید داشتند نیز مورد قدردانی قرار می گیرند.
 

استان البرز دارای سه هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =