بیش از ۱۳‌ هزار بسته حمایتی در بین مددجویان سقزی توزیع شد

سنندج - ایرنا - سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) سقز گفت: ۱۳ هزار و ۱۶۳بسته غذایی، بهداشتی، غذای گرم و کمک‌های نقدی در میان مددجویان تحت حمایت این شهرستان توزیع شد.

غفور عبدللهی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در طول روزهای کرونایی (سه ماه گذشته) یک هزار و ۶۸۷ سبد غذایی، چهار هزار و ۹۳۶ بسته بهداشتی و ۶ هزار و ۵۴۰ بسته بهداشتی و مواد ضدعفونی در میان مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) سقز توزیع شده است.

وی با بیان اینکه تعداد یک هزار و ۶۸۷ بسته سبد کالا (بسته غذایی) در ماه مبارک رمضان میان مددجویان سقزی در درب منزل با حفظ کرامت آنها توزیع شد افزود: ارزش ریالی این بسته ها، ۲ میلیارد و ۳۵۱ میلیون ریال بوده که میانگین ریالی هر بسته نیز یک میلیون و ۳۹۴ هزار ریال است.

وی به توزیع چهار هزار و ۹۳۶ بسته بهداشتی در ایام پایانی سال گذشته در میان مددجویان سقزی اشاره کرد و یادآور شد: ارزش ریالی این بسته ها، بیش از ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) سقز اضافه کرد: در ابتدای سال جاری، مبلغ ۶۵۰ میلیون ریال به حساب خانواده‌های مددجویان تحت حمایت که مبتلا به ویروس کرونا بودند با اولویت خانواده های جانباخته نیز واریز گردید.

عبدللهی به توزیع تعداد ۶ هزار و ۴۵۰ پرس غذای گرم در بین مددجویان این اداره برای افطاری با صرف هزینه ۹۶۷ میلیون ریال در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: کل این مبلغ توسط خیرین شهرستانی، استانی و کشوری تامین شده است.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =