دستگیری عامل قتل مرد ۴۶ ساله کرجی

کرج - ایرنا - رییس پلیس آگاهی البرز از دستگیری فردی که به دلیل اختلافات مالی، یک مرد ۴۶ ساله را در کرج به قتل رسانده بود، دراین استان خبرداد.

سرهنگ محمد نادربیگی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  در پی ارجاع پرونده ای به پلیس آگاهی مبنی بر این که فردی در یک درگیری فیزیکی به دلیل برخورد سرش به لبه جدول دچار مرگ مغزی شده و به قتل رسیده بود، رسیدگی به موضوع در دستورکار اداره جرائم جنایی قرار گرفت.
ماموران در بررسی های اولیه خود متوجه شدند مقتول در روز حادثه به محل کار قاتل در یک داروخانه رفته و به دلیل اختلافی که داشتند با همدیگر درگیر شده و در این درگیری قاتل ضمن ضرب و شتم مقتول او را هل داده بود که در اثر آن متوفی نقش زمین شده و سرش به جدول کنار خیابان برخورد کرده بود.
نادربیگی افزود:  با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه متهم را در منطقه اشتراکی کرج شناسایی شده  و ماموران  با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.
طی  بازجویی های صورت گرفته متهم در ابتدا منکر درگیری با مقتول بود اما با مشاهده مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشود و به قتل به دلیل اختلاف مالی اقرار کرد.
 متهم پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =