محمدی: بلافاصله پس از اخذ مجوز اردوی تیم‌های نوجوانان و جوانان آغاز می‌شود

تهران- ایرنا- رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال گفت: با کادر فنی هر ۲ تیم جوانان و نوجوانان در ارتباط بوده و بدون شک بلافاصله با اخذ مجوز برپایی اردوها، برنامه تمریناتی تیم‌ها را شروع خواهیم کرد.

اکبر محمدی، رییس کمیته جوانان درباره برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم‌های فوتبال نوجوانان و جوانان عنوان کرد: با توجه به زمان برگزاری مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا(زیر ۱۶ سال) از ۱۶ سپتامبر تا سوم اکتبر (۲۶ شهریور تا ۱۲ مهر) در بحرین و مسابقات فوتبال قهرمانی جوانان آسیا از ۱۴ تا ۳۱ اکتبر (۲۳ مهر تا ۱۰ آبان) در ازبکستان ، باید برنامه‌های خود را به صورت مدون به مرحله اجرا در آوریم تا تیم‌ها با آمادگی کامل به مسابقات اعزام شوند.

وی در ادامه افزود: در همین راستا به طور مرتب جلسات مختلفی را با کمیته فنی و توسعه فوتبال و دبیرکل فدراسیون برگزار کرده‌ایم. در واقع منتظر هستیم تا با ابلاغ از سوی مسوولین مربوطه در خصوص برگزاری اردوهای تدارکاتی ، به طور قانونی برنامه تمرینی تیم را آغاز کنیم.

رییس کمیته جوانان گفت: با کادر فنی هر ۲ تیم جوانان و نوجوانان در ارتباط بوده و بدون شک بلافاصله با اخذ مجوز برپایی اردوها ، برنامه تمریناتی تیم‌ها را شروع خواهیم کرد.

محمدی در پایان گفت: به نظر می‌آید زمان اندکی مانده تا اردوهای آماده سازی خود را آغاز کنیم تا تیم‌هایمان بتوانند برنامه‌های خود را برای حضور در تورنمنت از سر گرفته و با آمادگی کامل به مسابقات اعزام شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =

سرخط اخبار ورزش