رونمایی از زمان بازگشت اسکوچیچ و کادر فنی تیم ملی به ایران

تهران- ایرنا- دراگان اسکوچیچ و کادر فنی تیم ملی پیش از شروع لیگ برتر به ایران باز می‌گردند.

مهدی خراطی رییس دپارتمان تیم‌های ملی در خصوص برنامه‌های آتی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بر اساس اطلاعاتی که به صورت شفاهی از منابع مطلع در فیفا و کمیته مسابقات AFC دریافت شده فیفا به دنبال برگزاری ادامه مسابقات مقدماتی جام‌جهانی در ماه‌های اکتبر و سپتامبر است با این وجود تصمیم نهایی در خصوص اعلام برنامه مسابقات با بررسی شرایط کشورهای مختلف جهان و وضعیت کنترل بیماری کرونا اتخاذ خواهد شد.

وی در خصوص آخرین شرایط کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران و بازگشت اسکوچیچ نیز اظهار داشت: صحبت و مذاکرات با اسکوچیچ از طریق آقای نبی دبیرکل فدراسیون و من دنبال می‌شود و با او در ارتباط کامل قرار داریم. با توجه به مشخص شدن وضعیت و برنامه مسابقات لیگ سرمربی تیم ملی به همراه وحید هاشمیان پیش از آغاز رقابت‌ها به ایران باز خواهند گشت و در کنار کریم باقری و ۲ دستیار خارجی دیگر مسابقات را زیر نظر می‌گیرند. همچنین پس از قطعی شدن تاریخ‌های جدید فیفا دی و برنامه مسابقات در خصوص اردو و تمرینات تیم‌های ملی تصمیم‌گیری می‌شود.

خراطی در پایان با اشاره به موضوع شکایت باشگاه صنعت‌نفت آبادان از سرمربی فعلی تیم ملی گفت: ما در این خصوص مکاتباتی با باشگاه صنعت نفت و سایر مبادی ذیربط داشته‌ایم و قطعا با مساعدت این باشگاه و تعامل فی مابین تلاش می‌کنیم این مسئله را به نحو مطلوب حل و فصل کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =