عملکرد تاسیسات گردشگری سرعین نظارت می‌شود

اردبیل - ایرنا - مسوول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سرعین از تشکیل اکیپ مشترک دستگاه‌های ذیربط برای نظارت بر تاسیسات گردشگری سرعین خبر داد و گفت: اعضای این اکیپ با حضور در اماکن و تاسیسات گردشگری جهت کنترل رعایت پروتکل‌های بهداشتی بر فعالیت این مراکز نظارت می‌کنند.

مصطفی سیدمحسنی روز سه‌شنبه در بازدید از تاسیسات گردشگری سرعین اظهارداشت:با توجه به بازگشایی هتل‌ها، مراکز اقامتی و تاسیسات گردشگری در شهرستان تلاش می‌کنیم تا با نظارت و بازرسی‌های مستمر و مداوم زمینه برای خدمات‌رسانی مناسب این مراکز را به گردشگران و مسافران ورودی به شهرستان فراهم آوریم.
او رعایت پروتکل‌های بهداشتی را از الزامات فعالیت در این اماکن و تاسیسات برشمرد و بیان‌کرد: با نظارت‌های لازم با همراهی دستگاه‌های مختلف تلاش می‌کنیم تا از هر گونه بی‌توجهی نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی جلوگیری شود.
مسوول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سرعین گفت: دستورالعمل‌ها و پ‍روتکل‌های بهداشتی به هتل‌ها و مراکز اقامتی ابلاغ شده و مشکل و نارسایی در این زمینه وجود ندارد و آمادگی لازم برای استقبال و پذیرش مسافران را در شهرستان دارا هستیم.
او افزود:‌ مردم و مسافران می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف و بی‌توجهی نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط تاسیسات گردشگری و مراکز اقامتی مراتب را گزارش دهند تا برخوردهای لازم و قانونی با متخلفان انجام شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =