نظارت بر فعالیت مراکز اقامتی اردبیل تشدید می‌شود

اردبیل- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اردبیل گفت: با بازگشایی مراکز اقامتی، هتل‌ها و مهمان‌پذیرها در سطح شهرستان نظارت و بازرسی بر این مراکز تشدید می‌شود.

محمدرضا شایقی روز سه‌شنبه در بازدید کارشناسان گردشگری از هتل‌ها و میهمان‌پذیرهای شهرستان اردبیل اظهارداشت: با بازگشایی مراکز اقامتی، هتل‌ها و میهمان‌پذیرها نظارت و بازرسی به صورت مداوم بر این مراکز انجام می‌شود.
او از آماده‌سازی هتل‌های شهر برای پذیرش مسافران و گردشگران ورودی به استان خبر داد و گفت: اصل مهم و اساسی برای بازگشایی و فعالیت این مراکز رعایت پروتکل‌های بهداشتی است که تلاش شده در این زمینه نکات لازم و ضروری به این مراکز اعلام شود.
رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اردبیل بیان‌کرد: با انجام اقدامات نظارتی و تشدید بازرسی‌ها بر مراکز اقامتی و هتل‌ها تلاش می‌کنیم تا این مراکز بدون هیچ مشکلی به فعالیت خود ادامه داده و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی زمینه برای جلب رضایت مسافران و گردشگران را فراهم آورند.
شایقی افزود: با دریافت مجوز از سوی ستاد ملی پیشگیری از کرونا هتل‌ها و مراکز اقامتی استان پیش از عید فطر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در راستای خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران ورودی بازگشایی شد و تاکنون در این زمینه با مشکلی مواجه نبودیم.
وی از برخورد با واحدهای اقامتی، هتل‌ها و میهمان‌پذیرهای متخلف در سطح شهرستان خبر داد و گفت: انتظار می‌رود در این زمینه شاهد همکاری همه‌جانبه این مراکز و رعایت تمامی پروتکل‌های ابلاغی باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =