شهرری - ایرنا - رییس اتاق اصناف شهرستان ری گفت: ماموران بازرسی اداره اتاق اصناف در راستای بازرسی از انبارهای شهرستان ری تعداد یکهزار و ۳۹۲ مخزن سی.ان.جی (CNG) را کشف و ضبط کردند.

لطف الله ستاره روز سه شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بازرسان اتاق اصناف  پس از بازرسی انبارهای  غیر مجاز  وفاقد پروانه کسب در شهرستان ری، انبار مخزن های CNG کشف و ضبط کردند.
وی خاطرنشان کرد: تعداد یکهزار و ۳۹۲ مخزن  غیر مجاز به ارزش ۴۵ میلیارد ریال در یکی از انبارهای شهرستان ری  کشف و ضبط شد.
این مسئول تصریح کرد: کالای کشف شده در این انبارها توسط بازرسان ضمن تشکیل پرونده تخلف به مراجع قضایی شهرستان ری ارجاع داده شد.
رییس اتاق اصناف شهرستان ری  عنوان کرد: عزم اتاق اصناف در برخورد با هرگونه قانون شکنی جدی بوده و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.
ستاره با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد، تاکید کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت‌های مشترک اداره صمت، اداره کل تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف انجام می‌ شود.
 این مسئول یادآور شد: اداره صمت شهرستان ری در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.
 شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون در جنوب استان تهران واقع شده است، این شهرستان به واسه وجود یکهزار ۴۹۰ انبار فعال به صورت قانونی در سامانه جامع انبارهای کشور یکی از قطب اقتصادی و صنعتی استان تهران محسوب می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =