مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه استان مرکزی آغاز شد

اراک - ایرنا - مسوول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: مرحله سوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه این استان از امروز(سه‌شنبه) در نقاط مختلف این استان آغاز شد.

«امید محترمی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: توزیع بیش از ۴۰ هزار بسته معیشتی در سومین مرحله رزمایش کمک مومنانه استان مرکزی برنامه‌ریزی شده که در اسرع وقت بین نیازمندان توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: ارزش هر بسته‌ حمایتی بیش از سه میلیون ریال است که با مشارکت خیران و بسیج سازندگی استان جمع‌آوری و بین نیازمندان توزیع می‌شود.

مسوول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی اظهار داشت: نیازمندان شهرهای مختلف استان توسط پایگاه‌های بسیج و ائمه جماعات شناسایی شدند و توزیع بسته‌های معیشتی نیز با حفظ کرامت افراد انجام می‌شود.

محترمی بیان کرد: در مراحل اول و دوم رزمایش کمک مومنانه استان مرکزی بیش از ۹۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان این استان توزیع شد.

وی اضافه کرد: در پی رهنمون‌های مقام معظم رهبری در نیمه شعبان، کارگروه تخصصی برای جمع‌آوری کمک‌های مومنانه در استان مرکزی تشکیل شد و در این راستا اقشار مختلف مردم در تامین بسته‌های معیشتی مشارکت گسترده داشتند. 

توزیع ۱۳۰ هزار بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه استان مرکزی هدفگذاری شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =