بیمارستان روانپزشکی رازی با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار تجهیز شد

شهرری ـ ایرنا ـ فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: مرکز آموزشی ـ درمانی روانپزشکی رازی با اعتبار ۳۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ارزش افزوده فرمانداری برای ارتقای خدمات به مراجعین تجهیز شد.

حسین توکلی کجانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تجهیزات خریداری شده عبارت است از هشت دستگاه ونتیلاتور پیشرفته، ۱۰ دستگاه تشک مواج، یک دستگاه اکوکاردیوگراف رنگی، چهار عدد تخت ICU و CCU اتوماتیک و سه دستگاه ونتیلاتور پرتابل می باشد که به تازگی خریداری شده است.

وی با اشاره به به اینکه تمامی این تجهیزات بنا به دستور استاندار تهران و مصوبات کمیته پیشگیری و مقابله با کرونا به منظور تقویت ظرفیت درمانی شهرستان ری خریدار شده است، افزود: ۲ دستگاه مانیتورینگ رنگی علائم حیاتی، ۱۰ دستگاه ساکشن جراحی پرتابل، پنج دستگاه الکتروشوک و یک دستگاه بیهوشی الکترونیک از دیگر تجهیزات خریداری شده است.

توکلی ادامه داد: همچنین پنج دستگاه الکتروکاردیوگراف و یک دستگاه میکروسکوپ آزمایشگاهی نیز به تجهیزات این بیمارستان روانی جنوب تهران اضافه شده است که امید می رود با راه اندازی این تجهیزات کیفیت خدمات درمانی مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی افزایش یابد.

این مسئول یادآور شد: همه این تجهیزات براساس نیاز بیمارستان روانپزشکی رازی و با هماهنگی وزارت بهداشت - درمان و آموزش پزشکی، هیات امنای صرفه جویی ارزی و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی خریداری شده است.

بیمارستان رازی بزرگ‌ترین مرکز روانپزشکی خاورمیانه دارای ۲۵ بخش و ۳۶ ساختمان و یکهزار و ۳۷۵ تخت مصوب و یکهزار و ۱۷۵ تخت فعال در شهرری واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha