۵ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۳۷
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83799875
۰ نفر

برچسب‌ها

برترین های مسابقات مجازی دارت و اسپوکس خوزستان مشخص شدند

اهواز - ایرنا - رییس هیات انجمن‌های ورزشی خوزستان گفت: نفرات برتر رقابت‌های مجازی دارت و اسپوکس استان معرفی شدند.

نیما حاجی پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مسابقات به دلیل شیوع بیماری کرونا طی یک هفته در خانه شرکت کنندگان برگزار شد و پس از ۳۲ بازی، علی عزیزی از شوشتر عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد.

وی افزود: علی نیک منش از ماهشهر و حسن علی حسینی از اهواز به ترتیب عنوان دوم و سوم را کسب کردند.

رییس هیات انجمن های ورزشی استان گفت: همچنین یک دوره مسابقات مجازی ورزش اسپوکس در استان برگزار شد که در پایان حمزه طاهری در قسمت انجام حرکات دفاع شخصی به عنوان فنی ترین بازیکن انتخاب شد.

وی با اشاره به اینکه مسابقات اسپوکس با حضور ۳۶ شرکت کننده برگزار شد افزود: در رده سنی نونهالان مهربد حسین پور، مهرسام قنبری بیرگانی و سیدطاها صالحی اول تا سوم شدند همچنین در مسابقات رده سنی خردسالان سیدپارسا صالحی، کیان اسدی و اهورا احمدی به ترتیب اول تا سوم شدند.

حاجی پور گفت: در مسابقات رده سنی نوجوانان سیدپویا صالحی، فرزین رشیدی و مهدی اسدپور کوفی به مقام اول تا سوم رسیدند همچنین در رده سنی جوانان مهرپاد قنبری، نیما احمدی نورالدینوند و بردیا احمدی نورالدینوند اول تا سوم شدند.

وی ادامه داد: در رده سنی امید آروین عیدیوندی، پرهام احمدی نورالدینوند اول و دوم شدند همچنین آرین حیدری و سیدمسیحا صالحی به طو  مشترک سوم شدند. در رده سنی بزرگسالان محمد قربانی برام، رامین گیلاسی و فردین رشیدی اول تا سوم شدند همچنین در مسابقات پیشکسوتان هادی حسین پور، علی قنبری بیرگانی و توفیق قاسم پور اول تا سوم شدند.

رییس هیات انجمن های ورزشی خوزستان هدف از برگزاری این رقابت ها پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا و فرهنگ ورزش در خانه عنوان کرد و گفت: بی شک در ایام موجود رعایت توصیه های بهداشتی، فاصله اجتماعی و ماندن در خانه بهترین اقدام ممکن است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =