روحانی: اجرای پروژه‌های ریلی و جاده‌ای کشور سرعت گیرد

تهران - ایرنا - رییس جمهوری در گفت‌وگو با وزیر راه و شهرسازی بر ضروت تلاش برای تسریع در تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های ریلی، جاده‌ای و آزاد راهی کشور که در توسعه حمل و نقل و تحقق شعار جهش تولید تاثیر گذارند، تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری «حسن روحانی» عصر دوشنبه، طرح «اقدام ملی تامین مسکن» را حرکتی مهم در راستای خدمت به مردم بویژه اقشار متوسط و ضعیف جامعه دانست و بر اهتمام هرچه بیشتر برای تسریع در روند اقدامات و فعالیت ها برای به ثمر رسیدن این طرح تاکید کرد.

وی پس از استماع گزارش «محمد اسلامی» وزیر راه و شهرسازی درباره اقدامات و برنامه های این وزارتخانه در راستای اجرای طرح ها و پروژه های گوناگون در این حوزه، بر ضروت تلاش برای تسریع در تکمیل و بهره‌برداری از پروژه های ریلی، جاده‌ای و آزاد راهی کشور که در توسعه حمل و نقل و تحقق شعار جهش تولید تاثیرگذار هستند، تاکید کرد.

رئیس جمهوری همچنین با اشاره به ضرورت کنترل وضعیت ترافیک راه های کشور، مراقبت ها و اطلاع رسانی به موقع از وضعیت راه‌ها به مردم و رعایت کامل دستور العمل‌های بهداشتی در این ایام، از تمامی فعالان، دست اندرکاران و عوامل حوزه حمل و نقل باری و مسافربری شهری و برون شهری، ریلی و هوایی که علی رغم شرایط سخت شیوع کرونا همچنان به خدمت رسانی ادامه داده و در کنار مردم قرار داشته و دارند، تقدیر و تشکر کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =