پیش‌بینی وزش باد و افزایش ابر در پایتخت

تهران- ایرنا- تهران از امروز بعدازظهر با افزایش ابر و وزش باد همراه می‌شود، همچنین حداکثر دما در پایتخت به ۳۶ درجه بالای صفر می‌رسد.

امروز در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی شده است، در سواحل دریای خزر و اردبیل بارش پراکنده رخ می‌دهد و انتظار می‌رود از بعدازظهر امروز در شمال اصفهان و قم رگبار پراکنده داشته باشیم.

روزهای سه شنبه و چهارشنبه در استان مازندران و در ساعات بعدازظهر این دو روز در استان‌های قم، مرکزی، اصفهان، فارس و نیز در استان‌های سمنان، البرز و قزوین بارش پراکنده رخ می‌دهد.

روز پنج شنبه علاوه بر رگبارهای پراکنده در دامنه‌های شرقی زاگرس و استان مازندران، در شمال آذربایجان شرقی و غربی بارش رخ خواهد داد و همچنین روز جمعه در دامنه‌های زاگرس مرکزی و غرب و شمال غرب کشور و در دامنه‌های جنوبی البرز مانند قزوین و زنجان و سواحل خزر نیز شاهد بارش پراکنده هستیم.

پدیده قالب امروز در شرق کشور در برخی از ساعات وزش باد شدید پیش‌بینی شده است که در برخی از نقاط باعث ایجاد گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا و کاهش دید می‌شود.

 حداقل دما امروز صبح در تهران - مهرآباد به ۲۷ درجه بالای صفر رسید که براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته فردا به ۲۴ درجه بالای صفر خواهد رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =