۵ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۱۹
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 83799585
۰ نفر

برچسب‌ها

یکهزار مسجد پایتخت ضدعفونی شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از شست و شو و ضدعفونی یکهزار مسجد پایتخت توسط نیروهای این سازمان خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، صدرالدین علیپور با اشاره به کاهش محدودیت های مربوط به حضور اجتماعی مردم در اماکن عمومی از جمله مساجد در روزهای آینده گفت: با توجه به اینکه احتمال می رود در روزهای آینده شاهد حضور بیشتر شهروندان در مساجد باشیم، ۶۰۰ نفر از نیروهای سازمان پسماند به همراه ۳۰۰ دستگاه واترجت، تانکر و جدول شوی بیش از هزار مسجد در مناطق مختلف شهر تهران را شست و شو و ضدعفونی کردند. 

وی هدف از این اقدام را تامین سلامت شهروندان همزمان با برگزاری نماز عید فطر و بازگشایی مساجد در روزهای آینده دانست و ادامه داد: عملیات شست و شوی مساجد پایتخت با رعایت اصول بهداشتی و با استفاده از ۴۰۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده و حضور ۱۵ ناظر عالی و ارشد سازمان پسماند انجام شد. 

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران   با اشاره به برنامه های آتی سازمان برای ضدعفونی سایر اماکن تصریح کرد: از آن جا که قرار است در روزهای آینده برخی از بقاع متبرکه بازگشایی شوند،  پیش بینی کردیم تا برخی از این اماکن را در آینده برای حضور ایمن زائران ضدعفونی کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =