علیپور: تصمیم فدراسیون جهانی کاراته، انگیزه بخش بود

تهران- ایرنا- ملی‌پوش کاراته زنان ایران با بیان اینکه از تصمیم فدراسیون جهانی کاراته خوشحال شده و انگیزه‌اش افزایش یافته است، گفت: اکنون فرصت این را دارم تا سهمیه المپیک توکیو را کسب و می‌خواهم از این موقعیت، بهترین بهره را ببرم.

«رزیتا علیپور» در خصوص تغییر برنامه فدراسیون جهانی کاراته برای برگزاری رقابت‌های گزینشی المپیک توکیو و انجام دوباره لیگ جهانی مراکش، گفت: از این مساله خوشحال هستم. در بین بازیکنانی بودم که با لغو این مسابقات، شانس المپیکی شدن را از دست داده و با برگزاری مجدد پیکارهای مراکش، دوباره می توانم به المپیک برسم.

وی افزود: لیگ جهانی مراکش و قهرمانی اروپا به دلیل کرونا لغو شد. باید بهترین نتیجه را در مراکش کسب کنم و سپس قهرمانی اروپا برگزار شده و منتظر نتایج رقبای مستقیم خود از صربستان و فرانسه در این رویداد باشم. در واقع نتایج این ۲ نفر تاثیر زیادی در المپیکی شدن من دارد.

کاراته‌کای وزن ۶۱ کیلوگرم ایران در خصوص نحوه تمریناتش، توضیح داد: با توجه به این شرایط، بخشی از تمرینات را در منزل انجام می‌دهم و تمرینات کاراته را نیز به صورت انفرادی با مربی اختصاصی‌ام در سالن کاراته انجام می‌دهم.

علیپور تصریح کرد: مسابقه مراکش یک‌سال دیگر است و فرصت دارم تا بازسازی خوبی داشته باشم. یکسال زمان کافی و مناسبی است تا نقاط ضعفی که وجود دارد را به حداقل و صفر برسانم تا با خیال آسوده و آماده در پیکارهای مراکش شرکت کنم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =