زلزله های گچساران تلفات جانی نداشته است

گچساران - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:تاکنون گزارشی از تلفات جانی ناشی از زلزله های ظهر امروز در گچساران دریافت نشده است.

عزیز فعلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: احتمال بروز خسارت های مالی جزئی در روستاهای گچساران وجود دارد.

وی بیان کرد: هم اکنون اکیپ هایی از هلال احمر و سازمان های مرتبط در کهگیلویه وبویراحمد و گچساران برای ارزیابی خسارت وارده به مناطق مختلف شهرستان اعزام شده اند.

زمین لرزه‌ای به قدرت ۵.۲ در مقیاس درونی زمین/ریشتر/ روز یکشنبه شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند.

مرکز لرزه نگاری کشور اعلام کرده که این زمین لرزه ساعت ۱۳ و ۴۱دقیقه و ثانیه ۲۷ روز یکشنبه چهارم خرداد در عمق ۱۰کیلومتری زمین رخ داده است. 

پس از این زلزله یک زمین لرزه دیگر  به قدرت ۲.۹ در مقیاس درونی زمین شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد را نیز لرزاند.

مرکز لرزه نگاری کشور اعلام کرده که این زمین لرزه ساعت ۱۳ و ۵۱ دقیقه و ۴۱ ثانیه روز یکشنبه چهارم خرداد در عمق ۱۰کیلومتری زمین رخ داده است.  

این زمین لرزه بیشتر شهروندان دوگنبدان را به خیابان ها کشاند.

زلزله شهر دوگنبدان در شهرهای اطراف نیز احساس شد.
شهر ۱۰۷ هزار نفری دوگنبدان مرکز شهرستان نفت خیز گچساران در ۱۵۷ کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =