۳ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۳۲
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83798668
۱ نفر

برچسب‌ها

برنامه‌های تیم‌های ملی کشتی بررسی شد

تهران- ایرنا- جلسه هماهنگی کادر فنی تیم‌های ملی کشتی و مسوولان فدراسیون برای بررسی تقویم مسابقات، برگزار شد.

امروز (شنبه) جلسه‌ای با حضور «سیدجلال عسگری» دبیر فدراسیون کشتی، «حمید سوریان» نایب رییس فدراسیون، «محمد بنا» سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی و «محسن کاوه» مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد برگزار شد.

عسگری در مورد موضوعات بحث شده در این جلسه، گفت: این جلسه به منظور مشخص شدن تقویم رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی در رده‌های سنی مختلف برگزار و مقرر شد تقویم مسابقات فدراسیون بر اساس چرخه انتخابی تیم های ملی کشتی تدوین گردد. بنا و کاوه نیز نقطه نظرات فنی و راهکارهای خوبی را در این جلسه ارائه دادند.

دبیر فدراسیون کشتی تصریح کرد: البته زمان‌بندی قطعی در مورد برنامه‌های فنی فدراسیون منوط به دریافت تقویم از سوی اتحادیه جهانی کشتی است، اما پیشنهادات داده شده در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

عسگری در مورد پیشنهادات ارائه شده، اظهار کرد: برگزاری رقابت‌های لیگ برتر در مرداد و شهریورماه، مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان در نیمه دوم مهرماه و برگزاری پیکارهای بین‌المللی جام تختی، اواخر دی و اوایل بهمن ماه، مدنظر است.

دبیر فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: البته برگزاری کلیه مسابقات در تاریخ های پیشنهادی، مستلزم شرایط کشور به لحاظ ویروس کرونا و انجام سایر برنامه‌های اعلام شده می باشد و اگر تأخیری در برگزاری برنامه ها به وجود آید، مجددا برای مشخص کردن تاریخ های جدید، جلسه‌ای برگزار خواهد شد.

وی گفت: تصمیمات این جلسه به رییس فدراسیون کشتی ارائه می شود تا با توجه به چرخه انتخابی تیم های ملی و بررسی انجام شده توسط انستیتو کشتی، در نهایت اجرایی شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =