۳ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۸
کد خبرنگار: 1018
کد خبر: 83798646
۰ نفر

برچسب‌ها

دفترچه‌های تامین اجتماعی، دیگر نیازی به تمدید اعتبار ندارد

یزد- ایرنا- به دستور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از ابتدای خردادماه، فرآیند تامین اعتبار دفترچه‌های درمانی در شعب و کارگزاری‌های رسمی تامین اجتماعی حذف و سامانه استحقاق درمان جایگزین آن شده است.

به گزارش عصر شنبه روابط‌ عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان یزد، بیمه‌شدگان برای تمدید اعتبار دفترچه درمانی خود دیگر نیازی به مراجعه به شعب و کارگزاری‌های رسمی تامین اجتماعی را ندارند.

دهقانی فیروزآبادی مدیر روابط‌عمومی درمان تامین اجتماعی استان یزد با بیان این‌که فرآیند تامین اعتبار دفترچه‌های درمانی از این پس به‌صورت برخط در مراکز درمانی و مطب پزشکان صورت می‌گیرد گفت: در جهت رفاه حال بیمه‌شدگان و کاهش مراجعات غیرضروری، سامانه استحقاق درمان بیمه شدگان فعال گردیده و از روشهای مختلف امکان مشاهده اعتبار دفترچه بیمه‌شدگان وجود دارد.

وی توضیح داد: در این راستا بررسی و کنترل استحقاق درمان بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران و افراد تحت تکفل آن‌ها ضمن رعایت اصول و قواعد بیمه‌ای در بخش سرپایی در کلیه مراکز درمانی اعم از ملکی، غیرملکی طرف قرارداد و پزشکان با استفاده از یکی از روش‌های جایگزین شامل کد ussd تلفن همراه، اپلیکیشن موبایل، پیامک و نرم افزارهای تحت وب به نشانی darman.tamin.ir  و medical.tamin.ir انجام میشود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =