استاندار: شیوع کرونا در روند تولید استان اردبیل اثر چندان نداشته است

اردبیل- ایرنا - استاندار اردبیل گفت : شیوع بیماری کرونا طی سه ماه گذشته اثر منفی چندانی بر روی تولید و نیز پیشرفت پروژه‌های تولیدی این استان نداشته است.

 اکبر بهنامجو عصر شنبه در نشست شورای اداری استان اردبیل افزود: هیچ یک از پروژه‌های درحال اجرای استان در سه محور گردشگری ، کشاورزی و صنعت متوقف و یا تعطیل نشده و کار تولید در کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی این استان با روند مناسب ادامه دارد.

او با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اظهارداشت: در حالی‌که دولتمردان اکثر کشورها از کاهش تولید و فعالیت‌های اقتصادی در کشورشان خبر می‌دهند مقام عظمای ولایت در ایران با درایت بی نظیرشان شجاعانه برافزایش تولید تاکید کرده و امسال را سال جهش تولید نامگذاری کرد.

وی با بیان اینکه هرچند جهش تولید در شرایط حاکم یک کار سخت است، گفت: ملت ایران در سایه توجهات پروردگار ، رهنمودهای مقام معظم رهبری و نیز تلاش، مجاهدت و بهره‌گیری از جوانان دانشمند و مستعد خود به این مهم دست خواهند یافت.

رییس شورای اداری استان اردبیل در ادامه سخنان خود با اشاره به روی آوری سرمایه‌گذاران از اقصی نقاط ایران برای اجرای پروژه‌های مختلف تولیدی در این استان افزود: مسیر آسان برای سرمایه‌گذاری در استان فراهم شده و شاهد کاهش موثر کاغذبازی و نیز حذف قوانین دست و پاگیر در ادارات استان در مسیر سرمایه‌گذاران هستیم.

وی از مدیران اجرایی استان اردبیل خواست با حفظ روحیه مجاهدت و وحدت خود زمینه تحقق شعار امسال را در این استان فراهم نمایند.

وی همچنین با بیان اینکه تمام اعتبارات مربوط به طرح‌ها و پروژه‌های سفر پارسال رییس‌جمهوری به این استان در موقع مناسب و به زودی پرداخت خواهد شد، خواستار پیگیری مدیران از وزارتخانه‌های ذیربط برای دریافت بیشترین اعتبارات شد.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل ، نیر ف نمین و سرعین در مجلس نیز در این نشست کارنامه نمایندگان این استان در مجلس دهم را مثبت ارزیابی کرد.

 رضا کریمی افزود: تمام نمایندگان اردبیل در کمیسیون‌های تخصصی و از جمله کمیسیون تلفیق بودجه مجلس و بوژه در هیات رییسه این کمیسیون‌ها حضوری موثر داشتند.

او گفت: نمایندگان استان اردبیل در مجلس دهم با روحیه تعاون و همکاری با مدیران این استان بویژه با استاندار تلاشگر برای پیشرفت منطقه در زمینه‌های مختلف و رفع مشکلات تعامل مناسب داشتند.

وی دستیابی استان اردبیل به پیشرفت‌های چشمگیر در زمینه راه‌های مواصلاتی ، رونق شهرک‌های صنعتی ، تولید انواع کالاهای صادراتی ، ایجاد اشتغال پایدار روستایی ، سامانه آبیاری ، سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تولیدی و صنعتی و نیز تامین اعتبارات مطلوب برای طرح راه‌آهن سراسری اردبیل را از کارهای خوبی دانست که در دوره نمایندگی مجلس دهم در این استان انجام شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =