رییس دادگستری: با رفتارهای خلاف شرع و قانون در تفرجگاه‌های اردبیل برخورد می‌شود

اردبیل - ایرنا - رییس کل دادگستری استان اردبیل تاکید کرد که با رفتارهای خلاف شرع و قانون در اماکن تفریحی و تفرجگاه‌های استان برخورد می‌شود.

ناصر عتباتی روز شنبه با اشاره به رفع محدودیت‌های حضور در تفرجگاه‌ها گفت: با توجه به رفع محدودیت ورود به تفرجگاه‌ها و اماکن تفریحی، حسب تصمیمات ستاد مدیریت مبارزه با کرونا  لازم است اقدامات متناسب فرهنگی آموزشی و ارشادی در جهت حفظ و ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی و فرهنگی این اماکن با لحاظ الزامات شرعی،قانونی و اخلاقی به صورت ویژه در دستور عوامل اجرایی قضایی و انتظامی قرار گیرد.

 وی اظهارداشت: روسا و دادستان‌های حوزه های قضایی با هماهنگی و تعاملات با مسوولان شهرستان‌ها نسبت به  طرح موضوع در جلسات مشترک از قبیل شورای فرهنگی عمومی و شورای تامین برنامه‌ریزی های لازم جهت حفظ و ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی و مبارزه با فساد و ناامنی در این حوزه‌ها به عمل آورند.

 رییس کل دادگستری استان اردبیل بیان‌کرد: ضروری است دستگاه‌ها و نهادهای متولی با اتخاذ اقدامات پیشگیرانه و بازدارنده در صورت مشاهده موارد تخلف و عدم توجه متخلفان به قوانین و مقررات با مرتکبین جرایم و متجاهرین به رفتارهای خلاف شرع و قانون با جدیت برخورد کرده و نتیجه را به مراجع قضایی گزارش کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =