گرشاسبی: برای شروع مجدد لیگ کمی عجله شد اما از قانون تمکین می‌کنیم

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پیکان معتقد است که برای برگزاری ادامه لیگ کمی عجله شده است.

حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص اینکه آیا برای برگزاری تمرینات و مسابقات باشگاه پیکان امکانات بهداشتی دارد یا خیر اظهار داشت: بالاخره یکسری مشکلات وجود دارد. در بحث بودجه و هزینه کمی به مشکل می‌خوریم چون پیش بینی این شرایط را نکرده بودیم.

وی ادامه داد: جدا از هزینه‌ها در خصوص امکانات بهداشتی و تهیه امکانات کارمان سخت است. اگر بخواهیم به طور اصولی امکانات را تهیه کنیم کار مشکل می‌شود. واقعیت این است که شرایط خوب نیست اما ما کارمان را در حد توان به خوبی انجام می دهیم.

مدیرعامل باشگاه پیکان درباره اینکه آیا این باشگاه توانایی تهیه تونل ضدعفونی را دارد یا خیر گفت: معتقدم حتی این تونل هم جواب نمی‌دهد. فکر نمی‌کنم که یک تونل بتواند تمام البسه و بدن انسان را ضدعفونی کند، بیشتر از نظر روحی و روانی خوب است.

گرشاسبی خاطرنشان کرد: به نظر من ستاد ملی مبارزه با کرونا و سازمان لیگ باید مراکزی را هماهنگ می‌کردند تا همه باشگاه‌ها از آنجا تجهیزات را تهیه کنند. اینگونه مطمئن بودیم که همه تجهیزات و استانداردهای لازم را دارند اما الان باشگاه‌ها رها شده اند و هر کسی کار خودش را می‌کند.

وی در پاسخ به این سوال که به نظرش از سرگیری لیگ در این شرایط تصمیم درستی بود یا خیر عنوان کرد: به نظر من کمی عجله کردیم ولی خوب ما از قانون تمکین می‌کنیم. امیدوارم که این تصمیم خروجی خوبی داشته باشد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

سرخط اخبار ورزش