کادر درمانی از بوشهر به بیمارستان آبادان اعزام شدند

بوشهر- ایرنا- مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نیروی پرستاری و بیهوشی این دانشگاه در راستای کمک به کادر درمان آبادان به بیمارستان‌های دانشکده علوم پزشکی آبادان اعزام شدند.

عبدالرسول عباسی روز شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: با توجه به درخواست معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص درخواست نیروی پرستاری در بخش ICU بیمارستان‌های دانشکده علوم پزشکی آبادان، ۶ نیروی پرستاری و بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به این بیمارستان‌ها برای مدت ۱۵ روز اعزام شدند.

وی یادآورشد: فریده دستوریان، عبدالرضا احمدی، مجید زارعی، فرشید شریفی و حمیده کردوانی کارشناسان پرستاری و علیرضا داهیم کارشناس بیهوشی تیم پرستاران اعزامی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هستند.

ویروس کرونا در ۲ هفته گذشته افراد زیادی را در خوزستان مبتلا کرده به گونه‌ای که مسوولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  اعلام کردند در چند روز گذشته یک چهارم مبتلایان به ویروس کرونا در کشور مربوط به خوزستان بوده است.

به گفته مسوولان دانشگاه علوم پزشکی اهواز افزایش بیماریابی و رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی از عوامل افزایش ابتلا به کرونا در خوزستان بوده است.

ویروس کرونا نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تاکنون به بیش از ۲۰۰ کشور سرایت کرده است که سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =